Retro telefonunuzla yaz daha eğlenceli!

Klasik ahizeler dikkatinizi çekiyorsa, 1950'lerin izlerini taşıyan bu ahizeye göz atmalısınız!

Yaz mevsiminin eğlencesini telefonunuza taşıyın!

Online alışveriş dünyasının sevilen adresi elmasepeti.com, yaza özel ürünleriyle bu sıcak ve eğlenceli mevsimde fark yaratıyor. 1950'li yıllardan günümüze gelmiş gibi rengarenk tasarımlarıyla dikkat çeken Native Union POP Phone Bluetooth'lu retro cep ahizesi, Bluetooth desteği sayesinde telefonunuzdan uzaklaşsanız dahi, ahize keyfiyle gelen aramayı yanıtlamanıza imkan veriyor.

Ünlü tasarımcı David Turpin tarafından tasarlanan ve arka plan gürültüsünü azaltarak daha net ve pürüzsüz ses iletimi sağlayan bu özel ahize, bir cep telefonuyla kıyaslandığında emilen radyasyonu %96 oranında ortadan kaldırıyor. VoIP uygulamalarını da destekleyen Native Union POP Phone Bluetooth'lu retro ahize, tek tuş ile uygulamalarla bağlantı kurabiliyor.  Paket içeriğinde ahizeye ek olarak Micro-USB kablosu bulunan ürün, elmasepeti.com'da KDV dahil 129.90 TL'ye retro ve eğlence tutkunları için satışa sunuldu.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

eğlenmek için 130 lira veren insan var mıdır?

bunu bir insan neden alsın bunu taşıycak olsam gider galaxy note alırdım , en azından bundan küçüktür daha çok eğlendirir

eğlenmek için iphone alanlar var

arkadaşım dönem ödevi olarak bunu yapmıştı. zor bişi değil, alın bluetooth kulaklık, sökün içini, kulaklık ve ahize devresi kısmından kabloları uzatın retro ahizenin ses kapsüllerine, tamam bitti gitti :)

hadi telefon cebimizde olcak da ahizeyi neremize sokup taşıycaz?

Yaz bitti la :D

haberler bitti. şimdi reklamlar.

Fiyata kız dahilse eğlenceli. Sade ahizenin neyi eğlenceli?

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play