Samsung, Android 6 test kullanıcıları arıyor!

Samsung'un yeni adımı, Android 6.0 güncellemesinin pek çok Galaxy cep için yakın olduğunu gösteriyor

  • Zeynel A. Öztürk
Samsung, test kullanıcıları arıyor!

Samsung'un hangi telefonlarına Android 6.0 Marshmallow güncellemesinin geleceğini henüz resmi olarak bilmiyoruz. Bugüne kadar 2015'te çıkan amiral gemilerinin önümüzdeki haftalarda güncellenmesi bekleniyordu. Samsung'un tester arayışı ise işlerin gerçekten bu yönde ilerlediğini gösteriyor.

Koreli devin Güney Kore'de beta tester aradığını duyurmasının ardından, Samsung UK'in de test kullanıcısı arayışında olduğu ortaya çıktı. Beta programına katılmak isteyen Birleşik Krallık vatandaşları, buradan bir Samsung hesabı oluşturarak Galaxy Care uygulamasını indirebiliyorlar. Kullanıcıların bu uygulamayı kurduktan sonra Galaxy Beta Program kaydını tamamlamaları gerekiyor. Bu adımın sonrasında Android Marsmhallow'un cihaza özel bir beta sürümünü indirmenize izin veriliyor.

Beta testine kaç kullanıcının katılabileceği ise şimdilik bilinmiyor (bu yüzdenİngiltere'de yaşayanların ve Android 6.0'ı denemek isteyenlerin elini çabuk tutmasında fayda var). Tüm bunlar, Marshmallow güncellenmesinin final sürüme oldukça yakın olduğunun bir işareti.

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

Senede 200 model cikarirsan oyle olur tabii. Bes fiyat segmenti icin bes model uret, sen de kurtul biz de kurtulalim.

@24 Aralık 2015 09:32 Öyle olursa bu sürüden para kırkamaz. Ne kadar yün..pardon para varsa o kadarını kırkmak için uğraşıyor doğal olarak.

samsung insider program :D

Sonu nokia gibi olacak noktada çok güvenli kendine vaz geçilmez sandı sonra iflas etti niye niye bi telefona bi özellik koydu diğerine başka özellik millet i keriz yerine koydu millet bi bıraktı iflas etti samsungda bin tane model çıkardı ama teknoloji den geri kaldı En çok satansin güncellemeleri önce sen almalısınız dünkü cin mali güncelleme aldı Samsung hala yerinde sayiyor

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost