Samsung ATIV One 5 Style Türkiye'de satışta

Samsung'un yeni hepsi bir arada PC'si ATIV One 5 Style, satışa sunuluyor! İşte özellikleri ve fiyatı

Samsung ATIV One 5 Style Türkiye'de satışta

Dijital medya ve yakınsama teknolojilerilerinde dünyanın lider markaları arasında yer alan Samsung Electronics LTD gün geçtikçe genişleyen ATIV markası çatısı altında bulunan ve geçtiğimiz aylarda Londra'da tanıtımı yapılan yepyeni "All-in-one PC" ATIV One 5 Style'ı Türkiye'de Ağustos ayından itibaren satışa sunuyor.

Windows 8 işletim sistemli One 5 Style, Samsung ATIV serisinin marka vaadini devam ettirerek, mobil telefon ve bilgisayar ortamları arasındaki geçiş ve uzantılarda, kesintisiz ve kusursuz bir "iş - sosyal yaşam" dengesi sağlıyor.

ATIV One 5 Style, GALAXY'nin tasarım estetiğinden esinlenilerek, gerek iş gerekse yaşam mekanlarına şıklık katabilecek bir hepsi–bir-arada masaüstü PC. Full HD (1920x1080) çözünürlüklü dokunmatik ekranı, ATIV One 5 Style'ı fotograf ve video görüntüleme için de ideal bir PC konumuna oturtuyor.

Samsung ATIV One 5, Ağustos ayından itibaren 899 dolar + KDV tavsiye edilen satış fiyatı ile Türkiye'de raflarda yerini alıyor.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

Allah akıl fikir versin.Bu cihazı dokunmatik kullanmak için monitöre yaklaştığınızda gözleriniz 35-40 cm kadar yaklaşmak zorunda kalıyorsunuz. kollar 20 dak. sonra kopma moduna geçiyor. Bunu için özel yapılmış eğimli bilg masası olması lazım.Yoksa hiç de kullanışlı değil.

eski plazma tvlere benziyo tasarimi

asus alırım daha iyi i5' linin fiyatına i7' li çok daha kaliteli asus all in one'lar var

Çöp işe yaramaz

Asus varken baba gibi kim takar samsungu :S

Galaxynin tasarım estetiği derken? Hangi tasarım.estetiği?

Koyulan resimle ürün aynı değil ki! Samsung sitesinde gerçek resmi var.

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play