Samsung'dan 2 yeni fotoğraf makinesi!

Samsung'un uygun fiyatlı yeni fotoğraf makineleri ile fotoğraf çekmek artık daha da kolay!

Samsung'dan uygun fiyatlı yeni fotoğraf makineleri
PL20

Samsung Electronics, bugün iki yeni kompakt fotoğraf makinesinin duyurusunu Mart ayı ortasından itibaren Türkiye'de satışına başlanacağının duyurusunu yaptı. Şık bas-çek fotoğraf makineleri bütün ailenin fotoğraf çekimlerine eğlence ve kalite getirecek. Her kullanıcının net ve parlak görüntüler elde edebileceği yeni fotoğraf makineleri, yüksek kalite özellikleri ve en son teknolojik yenilikleri makul fiyatlarla sunuyor.

PL20, 14 megapiksel sensör, 27 mm geniş açılı objektif ve 5x optik zoom özelliklerinin yanı sıra HD video kaydetme özelliklerini, kolay kullanım ve şıklık ile bir araya getiriyor. Sürekli olarak AA kalem pil satın alma ihtiyacın da ortadan kaldıran makine, yeniden şarj edilebilir Li-ion bataryasıyla eğlencenin daha uzun süre devam etmesini sağlıyor.

ES80 fotoğraf makinesi teknolojisinden uygun fiyat karşılığında değer katan özellikler bekleyen tüketiciler için yeni bir akıllı bas-çek seçeneği oluşturuyor. Bu modelde bulunan kolay kullanım özellikleri arasında 2,4" büyüklüğündeki LCD ekran kullanıcının makine menüsü içerisinde kolaylıkla hareket edebilmesini sağlarken, dahili şarj sistemi, fotoğrafını çekmeniz gereken o en kritik anda enerjinin tükenmesi sorununu ortadan kaldırıyor. ES80 aynı zamanda 12 megapiksel çözünürlük ve 5x optik zoom ile yüksek kaliteli fotoğraf çekmeyi son derece zahmetsiz ve basit hale getiriyor.

Akıllı Otomatik Çekim

Her iki fotoğraf makinesinde Samsung'un yeni Akıllı Otomatik Çekim özelliği bulunuyor. Fotoğrafçının tercih ettiği temaya göre en uygun ayarların yapılması, birçok otomatik moddan biri kullanılarak sağlanıyor. Seçilen mod fotoğrafçının çekim yaptığı ortamın özelliklerine uygun bir şekilde yine otomatik olarak ayarlanıyor. Böylece fotoğrafları gündüz veya gece; dikey veya yatay çekmeniz fark etmiyor. Herkesin karşılayabileceği fiyatlarla satılan bu fotoğraf makineleri çok güzel fotoğraflar çekebiliyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

Tahmin edeyim, videoda flaş açma özelliği yoktur ;)

Tahmin edeyim, videoda flaş açma özelliği yoktur ;)

Dostum o benim telde bile var eğer bunda yoksa samsunga bişey demiyorum:D,telefona koyup foto makinesine koymamak saçmalık olur:D

kaç liraki bunlar

Sen de yorum yaz

 


Bu konuda okuyacaklarınız
1
Samsung'dan uygun fiyatlı yeni fotoğraf makineleri
2
3
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir