"Samsung Galaxy Note 7 kullanmayın" uyarısı

Samsung'un başını ağrıtan yeni amiral gemisi Galaxy Note 7 için, bir "kullanmayın" uyarısı daha geldi!

  • Cenk Atlı
"Samsung Galaxy Note 7 kullanmayın" uyarısı

Son günlerde Galaxy Note 7'de yaşanan sorunlar nedeniyle başı ağıran Samsung şimdi de yine bu cihazla bağlantılı olarak Oculus tarafından yapılan bir uyarıyla yüz yüze geldi.

Oculus, geçtiğimiz gün yaptığı açıklamada Gear VR kullanıcılarını, Samsung tarafından yenileriyle değiştirilene kadar Galaxy Note 7 kullanmamaları konusunda uyardı. Firma bu doğrultuda, Gear VR kullanıcılarına bir uyarı metni içeren e-postalar da gönderdi.

Gear VR başlıklar Samsung'un Facebook destekli bir firma olan Oculus'la gerçekleştirdiği işbirliğiyle üretmiş olduğu cihazlar. Geçtiğimiz ay Galaxy Note 7'yle birlikte tanıtımı yapılan yeni Gear VR kullanıcılara daha geniş bir izleme alanı, daha iyi dolgu malzemesi, dokunmaya karşı duyarlı yeni bir navigasyon alanı ve hem USB Type-C uyumlu akıllı telefonlar hem de microUSB'yle kullanılabilen bir adaptör desteği sunuyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

Hızlı koşan at gibi hareket etti Samsung şimdiyse bedelini ödüyor

@09 Eylül 2016 17:45 Hizli Kosan At Derken?Samsung Ericson Nokia Motorola Bunlar Her zaman Vardi Ericson Nokia Motorola Patladi Samsung Devam.Note7 olayi batirmaz Samsunggu!

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play