Samsung, Galaxy S8 satışlardan ümitli...

Samsung, Galaxy S8'de önceki Galaxy'lerden çok daha yüksek satış rakamlarına ulaşmayı düşünüyor!

Samsung Galaxy S8'den oldukça ümitli..

Kore'den gelen yeni bir haber, Samsung'un ilk Galaxy S8 dağıtımını bir önceki telefona göre iki katına çıkarttığını söylemekte. Söylenenlere göre ilk dağıtım miktarı Galaxy S7'ye göre yaklaşık %40 artmış durumda ve eğer bu doğru ise, Samsung'ın Galaxy Note 7 skandalından sonra yayımlanacak olan ilk üst seviye telefon Galaxy S8 ile büyük bir adım atılmak isteniyor gibi gözüküyor.

Daha önceki raporlar, Samsung'un Galaxy S8 için 60 milyon birimlik satış gibi bir hedefi olduğunu belirtmekteydi ve bu da sırası ile Galaxy S7 ve Galaxy S6'nın 48 milyon ve 45 milyonluk satışlarından oldukça yüksek. Holdingin ekran ortağı Samsung Display'in de en başta Galaxy S8 için 10 milyon OLED ve Galaxy S8 Plus için 6 milyon ekran sağlayacak.

Samsung'un sıradaki üst seviye telefonu için iki model yayımlaması beklenmekte: Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus. Her iki telefonun da iki kenarı eğimli ekranlara ve benzer özelliklere sahip olması bekleniyor. Samsung'un konu hakkında yaptığı tek açıklama ise telefonların bu ayın sonlarındaki Mobile World Congress 2017'de tanıtılmayacağı idi. Söylentilere göre firma, 20 Mart tarihinde Galaxy S8'i resmi bir şekilde tanıtmak için özel bir etkinlik düzenleyecek.

Levent Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

fiyatlar çok pahalı samsung fiyat yükselterek note 7 faciasını bize yüklemeye çalışıyor tamam güzel tlf yapıyor ama fiyatta yükseltiyor şu an 2017 modle tlf lar 2000 tl den aşağı değil.

950 dolar ulkemizde bunu alıpta ben acım diyene ne demeli

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir