Samsung, saat işine biraz ara verdi!

Galaxy S6 ve S6 Edge'i tanıtan Samsung, MWC'de herkesi şaşırtan bir de açıklamaya imza attı!

  • Zeynel A. Öztürk
Samsung, saat işine resmen ara verdi!

Son dönemde çok sık yeni saatle karşımıza çıkan Samsung, bu işe ara vermeye karar verdi.

MWC'de Wall Street Journal'a konuşan Samsung başkan yardımcısı Young-Hee Lee, firmanın yeni saatler üzerine çalıştığını, ancak bir sonraki saatin hemen ortaya çıkmayacağını söyledi. "Herkesten daha çok cihaz tanıtıyorduk" diyen Lee, "duraklamanın zamanı geldi. Daha kusursuz bir cihaz istiyoruz" diyerek firmanın akıllı saat planlarını ortaya çıkarmış oldu.

Elbette bu "duraklama", araştırma ve geliştirmeyle değil, cihazların tanıtılmasıyla ilgili. Firmanın MWC'de Galaxy S6 ve S6 Edge dışında herhangi bir giyilebilir teknolojiden bahsetmemiş olması, bu duraklamanın bir işareti olsa gerek. Koreli firmanın Apple'ın önümüzdeki hafta tanıtılacak olan Watch saatinin ortaya çıkmasını bekliyor olması da muhtemel.

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

Cihazlarının kusurlu olmasını kabul etmişler yani

Gear s super bence kedi uzanamadigi cegere mundar der sadece ama pahali az ucuzlasin alicam hemn ins

e tabi ki onu bekliyor... toplamda 5 saat çıkardı samsung bu sim kart takılan saat modeli 5. saatiydi isteyen araştırsın eminim buna. bilekliğide katıyorum ben buna tabi. ama baktılar olmuyo apple'ı bi bekleyelim dediler.

Çırpmaya hazırlanıyoruz demek istemiş

Gear S cidden cok iyi ama tek eksiği cok buyuk :(

piyasayı çöplüğe çevirdiler ne tamirci bulunuyor ne yedek parça her yeni çıkan üründe eskini fiyatı çakılıyor insanlar zarar ediyor bi durulmaları lazım zaten artık tavşan gibi telefon üretiyorlar.

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play