Samsung Smart TV En Son Güncelleme ile Tuğla Oluyor

Akıllı televizyonunuzun firmware'ini güncellemeden önce dikkat edin, çünkü...

  • Ali Ruhi Öztürk
Samsung Smart TV En Son Güncelleme ile Tuğla Oluyor

Eğer Game of Thrones'un yedinci sezonunu izlemek için yeni bir Samsung Smart TV satın aldıysanız, hayalleriniz suya düşebilir. The Guardian'a göre bazı kullanıcılar en son firmware güncellemesini kurduklarında televizyonları tamamen kullanılmaz hale geldi.

Samsung forumlarında bu soruna çözüm arayan kullanıcılar UE50MU6100K, UE49MU7070 ve MU6409 modellerinin yazılım güncellemesinden sonra televizyonların başlangıç ekranı ardından siyah bir ekran geldiğini ve cihazın hiç bir komuta cevap vermediğini bildiriyor. Samsung şu an itibariyle bir yama üzerinde çalışmaya başlamış durumda, ancak bu yama ne zaman hazır olur bilinmiyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

48ju6070 güncellemeden sonra tv açılmadı. 4 gün çalıştırmadan beklettikten ve yazılımını fabrika ayarlarına aldıktan sonra akım korumalı priz ile çalıştı.

@27 Ağustos 2017 20:26 Firmware hatasını akım korumalı priz ile çözen Türk, Nobel ödülüne layık görüldü. Yaptığı basın açıklamasında akım korumalı prizin değerinin bilinmediğini belirten bilim insanı, akım korumalı prizin kanser için de umut olabileceğini belirtti.

Sen de yorum yaz

Turhost