Samsung'tan iPhone'a Taş Atan Yeni Reklam

Samsung'un yeni Galaxy videosu, rakibi iPhone'un modasının çoktan geçtiği mesajını vererek Apple hayranlarını kızdırıyor!

  • Zeynel A. Öztürk
Oynat Samsung'tan iPhone'a Taş Atan Yeni Reklam Samsung'un yeni Galaxy reklamı, rakibi iPhone'un modasının çoktan geçtiği mesajını veriyor!

İlk iPhone, ortaya çıktığı dönem için yenilikçi bir telefondu ancak bunun üzerinden çok zaman geçti. Bugün birçok rakip, sundukları tasarım veya teknik özelliklerle Apple'ı ya yakaladı ya da geçti. Samsung'un yeni reklamı ise geçen yıllar içinde kendi telefonlarını Apple'ın iPhone'uyla karşılaştırıyor.

"Growing Up" (Büyümek) adlı yeni video, 2007'de ilk iPhone'u satın alan genç bir adamın hikayesini anlatıyor. Videoda adam, Samsung kullanan bir kadınla tanışıyor. Zaman geçtikçe iki firma da yeni telefonlar çıkarıyor ve adam, kız arkadaşının Galaxy'si karşısında kendi iPhone'undan ve aldığı performanstan şüphe duymaya başlıyor.

Samsung, videoda her yıl kendi telefonunun iPhone'dan üstün yönlerini öne çıkarıyor. Firma su geçirmezlik, kablosuz şarj gibi özelliklerden bahsediyor; 2017'deki telefonlarının kulaklık girişini atlamadığını da vurguluyor.

Kız arkadaşının yıllarca Samsung'un nasıl keyfini çıkardığını izleyen adam, sonunda iPhone'unu bırakarak bir Galaxy Note 8'e geçiş yapıyor. Videonun sonunda adam, iPhone X sırasında bekleyenlerin yanından geçip gidiyor. Kuyruktaki bir adamın alışılmadık saç kesimi gözden kaçmıyor.

Firma birkaç gün önceki videosunda Google Pixel 2 XL'nin yaşadığı ekran sorunlarıyla eğlenmişti.

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

Yakında karşılık gelir..

Apple ABD'nin hem özel hem tüzel prestij objesidir. Samsung ne yaparsa yapsın Apple varlığını gerektiğinde Devlet subvensiyonları ile sürdürecektir. Bir seride biri atbaşı bir başka seride diğeri öne geçecektir. Samsung aküsü patlayan yanan serisinin rövanşını almaya çalışıyor biraz kuyruk acısı diye mazur görülebilir..

@07 Kasım 2017 08:33 Ne devletinden bahsediyorsun sen değişik:) Trump başkan unuttun mu? Adam Apple düşmanı! Öyle laflar etmişsin ki görende bir şey biliyor sanır seni:)

Valla karalama diyemeyeceğiz gerçekler.

Çok ağır ve eğlenceli olmuş, yeni çıktığında heyecanla aldığım Samsung Galaxy Note 4'teki sorunlarımdan ve Samsung Türkiye'nin telefonun arkasında durmamasından sonra asla Samsung almayacağıma söz verdim kendi kendime, şu an mutlu mesut bir Xiaomi kullanıcısıyım ama Samsung'un bu zekice reklamlarına hayranım :) İsterseniz Android fanboyu deyin ama Apple'ın ezildiğini görünce içimin yağları eriyor ve hayır, fakir değilim elhamdülillah, istesem anında iPhone X alabilirim ;) (Tabi burda çıkarsa :D)

taklitfon veya yayfon diyebiliriz isim satıyor sadece marketlerde inceleyin bakalım 6,7,8 aralarında donanımsal hariç kasalarında bir fark varmı

cuk oturmuş.bravo samsung

garantisi biten samsung telefonun kendi kendine anakartı yandı, halen taksidini ödüyorum. telefon galaxy note edge olduğu için doğru dürüst tamir bile edilemedi. samsung pişmanlıktır.

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost