Sevilen modem yenilenerek geri döndü!

TP-Link'in en çok sevilen modemi, yenilenerek bu özelliklerle geri döndü!

Sevilen modem yenilenerek geri döndü!

TP-LINK'in geçmişte en fazla ilgi gören ve kullanılan modem modeli olan TD-W8901G, yenilenip güçlenerek geri döndü. Yeni model TD-W8901N adını taşıyor; daha şık bir görünüme sahip ve 802.11n kablosuz desteği ile daha da hızlı.

150Mbps kablosuz hıza sahip olan TP-LINK TD-W8901N modem, hem 4 portlu bir switch hem de kablosuz erişim noktası (access point) özelliklerine sahip. Veri, ses ve video üçlüsünü kolay ve kesintisiz aktarabilen ürün, standart kullanım için en ekonomik ve en performanslı çözüm.

Hem kablolu hem kablosuz ağ bağlantısı sunan ürün, kolay kurulup kullanılabiliyor. Kablolu bağlantı için 4 girişi olan ürün, standart bir evde tüm cihazları ağa eklemek için ideal bir çözüm sunuyor. HD videodan dosya aktarımına kadar her tür veriyi evin içinde kesintisiz olarak alıp, aktarmayı sağlayabilecek güce sahip. Ayrıca bir switch ve access point yatırımı gerektirmeden bir evin bağlantı ihtiyaçlarını karşılayabildiği için, ekonomik açıdan da tasarruf sağlıyor.

Yerleşik QoS motoru sayesinde kesintisiz IPTV akışı, zaman gecikmesiz online oyun oynayabilme olanağı sunan TP-LINK'in efsane modelinin yeni hali, pürüzsüz bir ağ bağlantısı sunuyor.

Eski modele göre tasarımı da daha şık olanTD-W8901N, aynı zamanda gelişmiş ağ güvenliğine sahip. Kullanıcılara dışarıdan izinsiz gelebilecek paketlerin içeriğini kontrol edebilme (NAT ve SPI –Dinamik Paket İnceleme) olanağı sunan ürün, ayrıca çocuklar ya da çalışanlar için kısıtlı ağ erişimi de sağlıyor.

Modemin avantajları ve fiyatı

TP-LINK TD-W8901N Modemin Avantajları

-      Tek bir cihazda tümleşik ağ çözümü (yüksek hızlı bir DSl modem + NAT yönlendirici + erişim noktası)

-      150Mbps'ye kadar kablosuz bağlantı hızı

-      Kolay Kurulum Yardımcısı ile rahat kurulum ve kullanım

-      SPI (Dinamik Paket İnceleme) ve NAT güvenlik duvarı

-      WPA-PSK/WPA2-PSK şifreleme

-      Wi-Fi kapat düğmesi ile modemi kapatmadan kablosuz bağlantıyı kolayca kapatma olanağı

-      QoS motoru ile kesintisiz IPTV akışı ve zaman gecikmesiz online oyun

-      802.11/b/g ürünleriyle geriye dönük uyumluluk

-      Fiyat: 86 TL (KDV dahil, tavsiye edilen satış fiyatıdır).

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

Huawei de HG655d'ler için bir firmware güncellemesi yayınlasa, çok iyi olacak; çünkü Firewall'u gerçekten berbat. "Bağımsız Tehditler"e karşı modem firewall da önemli bir güvenlik unsurudur. Daha önce de belirttiğim gibi diğer tehditlere karşı (Gizli servisler vs) bir şey yapamazsınız; çünkü onlar için Microsoft'un, 3. parti yazılımların ve donanım üreticilerinin tahsis ettiği gizli özellikler var. İstediğiniz güvenlik önlemini alın gene girerler...

gigabit sviç ve 802.11ac olmadık ça biişime yaramaz , enüst routerde var bunlar nezaman tr ye gelir.

ben bunun 300mbs ye kadar olan modelini almıştım. hızı rezalet. inan doğru dürüst kullanmadan hemen gittim , nankör bir Arkadaşa !! hediye ettim. tp link nerde zyxell. şimi gittim asus 300mbs ALDIM CANAVAR GİBİ. TP LİNKT e yaşadığım sounların hiçbirini asus 300mbs modemde yaşamadım. zxell amaya gücü yetmeyenlere asusu şiddetle tavsiye ederim. ucuz diye TP LİNK alıyorsunuz. vallah sıkıntınız bitmiyor. ucuz etin yahnisi olayı OLAYI YANİ..

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir