Snapchat Windows Phone uygulamaları silindi

Windows Phone'da resmi uygulaması bulunmayan popüler hizmet, üçüncü parti uygulamaları da sildi!

Windows Phone'daki Snapchat uygulamaları siliniyor

Popüler, fotoğraf paylaşım ve sohbet ağı Snapchat'in Windows Phone ortamında resmi uygulaması bulunmuyor. Ancak Snapchat'e Windows Phone üzerinden bağlanmak isteyenler için üçüncü parti uygulamalar bulunuyor. 

Snapchat bu uygulamaları resmen desteklemiyor ve kullanıcıları da güvenlik riskleri konusunda uyarıyordu zira kullanıcılar, Snapchat'in kontrolünde olmayan bu üçüncü parti uygulamaları kullandıklarında, hiç tanımadıkları geliştiricilere snapchat ağındaki kullanıcı isimlerini ve şifrelerini teslim ediyorlar, daha da ötesi, 10 saniye sonra Snapchat ağından silineceğini düşünerek yükledikleri fotoğrafların başka bir oluşumun sunucularında kayıt edilme riskiyle karşı karşıya kalıyorlardı.

Snapchat şimdi, Windows Phone uygulama mağazasındaki bu üçüncü parti uygulamaların silindiğini duyurdu. Böylece Windows Phone kullanıcılarının artık Snapchat'e bağlanma imkanı kalmadı. Ancak bu silme operasyonu aynı zamanda Snapchat'in Windows Phone için özel bir uygulama hazırlığının da işareti olarak kabul edilebilir. Bakalım, Snapchat yakında Windows Phone için resmi uygulama yayınladığını duyuracak mı?

Cem Şancı

Okuyucu Yorumları

Toplam 10 Yorum

Eeee wp de o yok bu yok Pure view olmasa ne diyim artık radyonuzda gitti

Snapchat zaten fotoları silmiyorki. Son saldırıda tüm gerçekler ortaya çıktı

Bu hafta resmi uygulama gelmezse Snapchat dükkanı kapatsın

Gelecektir.kendisi bunları silmekle uğraşıyor ise.kuvvetli muhtemel çakması gitti,kendisi geldi diyebilir :)

Oturup işlerini yapsalardı 3. part uygulamaları kimse indirmezdi. Yapmaları gereken sadece 1 tane uygulama var ve ona bile üşeniyorlar. İlk başta her mağazaya yapmamış olabilir ama şuan dünya bunu kullandığına göre yapmak zorunda. Yada 3. part yazılımların güvenliğini düzgün kotrol edecekki bizde birşey kullanalım.

Sitede wpciler doluyo

O zaman adam olda resmi uygulama yayınla

Madem güvenlik sorunu var yap ozaman kendi uygulamanı nerden baksan 70 milyondan fazla kullanıcısı var bu platformun. Google gibi sa,ma bir politika ile bu platformu devre dışı bırakıyorsunuz sizde, google neden youtube uygulamasını yapmadı daha ? Onu geçtim microsoftun yaptığı uygulamayada izin vermiyor !! Niye ?

Google tekeline almayı çalışıyorda ondan arkadaşımı lumia 530 almaması için satıcı caydırdı oda htc aldı ya android tamamda wifi tam rezalet ben l 920 ile bağlanırken o bağlanamıyo ne yapıcam ben dandik donanım olduktan sonra 1 milyon uygulamayı

Bu nasıl bir uygulama ya daha snapchat dahi yuklenmiyor

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir