Sony, PS Oyunlarını Telefondan Kontrol Ettirecek!

Sony, siz oyuna dalıp gitmişken arkadaşlarınızın ekrana bakmakla yetinmesini istemiyor. İşte firmanın bunu çözecek yeni işlevi...

  • Zeynel A. Öztürk
Sony, PS Oyunlarını Telefondan Kontrol Ettirecek!

Sony, siz PlayStation oynarken arkadaşlarınızın ekranın yanında kalmasını istemiyor. Firma bunun için arkadaşlarınızın da oyuna dalmasını sağlayacak PlayLink'i ortaya çıkarıyor.

Oynat Sony, PS Oyunlarını Telefondan Kontrol Ettirecek! Sony, siz oyuna dalıp gitmişken arkadaşlarınızın ekrana bakmakla yetinmesini istemiyor. İşte firmanın bunu çözecek yeni işlevi...

PlayLink, Android veya iOS cihazınızdan PS4 oyunlarına katılmanızı sağlayacak. Uygulama, oyunları gamepad'e gerek kalmadan etkileyebilmenizi sağlıyor. Sony sadece birkaç örnek gösterse de, işlevi destekleyen oyunlar arasında soru cevaplama oyunu That's You, drama oyunu Hidden Agenda, Frantics, Knowledge is Power ve Singstar Celebration var. Konseptin heyecan verici göründüğü ve PlayStation oyunlarına erişimi kolaylaştırdığı söylenebilir.

İşlevin detayları halen tam olarak bilinmiyor ancak onu destekleyen ilk oyun, 4 Temmuz'da çıkacak olan That's You olacak. PlayStation Plus üyeleri bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilecekler.

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz