Sony Xperia XZ4'ten Yeni Sızıntı!

Sony'nin beklenen yeni amiral gemisi telefonu Xperia XZ4, bir kılıfla birlikte çok net göründü!

Sony Xperia XZ4'ten Yeni Sızıntı!

Son zamanlarda Sony Xperia XZ4'e ait birkaç görüntüyle karşılaşmıştık. Şimdi ise telefonun arkasını ve önünü gösteren bir kare ortaya çıktı.

Sızıntılarda adını çok kez duyduğumuz @UniverseIce tarafından paylaşılan görüntünün nereden geldiği açıklanmıyor ancak Xperia XZ4'ü kılıfla gösterdiğine göre muhtemelen bir kılıf üreticisi tarafından hazırlanmış. Resimde Xperia XZ4'ün üç lensli bir arka kamerayla geldiğini, cihazın oldukça uzun olduğunu görüyoruz. Bu tasarım, daha önce konuşulan 21:9 ekran oranını muhtemelen doğruluyor.

Telefonun tüm düğmeleri sağ tarafta görünürken altta bir port (muhtemelen USB-C) yer alıyor. Kameranın arka yüzden biraz çıktığını görüyoruz. Resimden daha fazlasını söylemiyor ancak önceki gördüklerimizi doğruluyor. Daha önceki iddialar, cihazın 6,5 inç'lik bir ekranla geleceğini söylemişti ancak bu defasında ekran boyutuyla ilgili bir bilgi mevcut değil.

Telefonun Şubat'ta yapılacak MWC 2019'da tanıtılması bekleniyor. Önümüzdeki haftalarda cihazın teknik özelliklerinin biraz daha ortaya çıkmasını bekliyoruz.

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost