Tablo Gibi TV Samsung The Frame Türkiye'de!

Samsung'un tablo gibi televizyonu Samsung The Frame Türkiye'de!

Samsung The Frame Türkiye'de!

Samsung Online Mağazası'nda cazip ön satış fırsatlarıyla satışa sunulan The Frame'i ön satış kampanyası süresince Samsung Online Mağazası'ndan satın alan herkes beyaz, bej ya da ceviz rengi çerçevelerden dilediği birine ücretsiz sahip olabilecek. Ön satış kampanyası 24 Temmuz – 6 Ağustos tarihleri arasında geçerli olurken tüketiciler diledikleri hediye seçimini satın alma işlemi sırasında http://shop.samsung.com/tr adresinden yapabilirler.

Açıkken televizyon, kapatıldığında sanat eseri

Sanatsal bir tasarıma sahip olan ve Türkçe'de çerçeve anlamına gelen The Frame, 55 ve 65 inç ekran ölçüleriyle sunuluyor. The Frame TV'de, ekranı yağlı boya tablolardan kişisel fotoğraf kitaplığına kadar geniş yelpazede seçkin sanat eserleri gösteren bir çerçeveye dönüştüren "Art Mode" (Sanat Modu) özelliği bulunuyor. Böylece TV, UHD kalitesinde görüntüler sunuyor ve kapatıldığında kişiye özel düzenlenebilen bir sanat eserine dönüşüyor.

Özelleştirilebilir çerçeve seçenekleri sunan The Frame, ceviz, meşe ve beyazdan oluşan çerçeve rengi alternatifleriyle herhangi bir odanın ambiyansını ve dekorunu zenginleştirip değiştirebiliyor. Ayrıca, hareket sensörü insanların hareketini algılıyor. The Frame, odada kimse yokken güç tasarruf moduna geçiyor, biri odaya girdiğinde ise tekrar açılıyor. Tüm bunların yanında, The Frame duvara boşluksuz monte edilebilmesini sağlayan tasarımı ve görünmeyen bağlantı özellikleri ile hiçbir kablosu görünmeden, tam bir yaşam alanı öğesi olarak duvarda gerçek bir çerçeve ya da tablo gibi görünüyor.

Samsung Electronics Türkiye Tüketici Elektroniği Satış ve Pazarlama Direktörü Mert Gürsoy, yaptığı açıklamada "Günümüzde tasarım kavramı yaşam tarzı, zevkler ve tutkularla tanımlanıyor. Yaşam alanları içerisinde kullanılan teknolojinin oldukça kişisel bir unsur olduğunu biliyoruz. The Frame, iç dekorasyona mükemmel uyum sağlayarak tüketicilerin mekânlarına ve hayatlarına güzellik katmayı hedefliyor" dedi.

Samsung The Frame TV Özellikleri

  • Boyut: 65" 55"
  • Çerçeve Boyutu (YxD): 83.1 x 145.4 cm 70.8 x 123.5 cm* ayak olmadan
  • Resim Kalitesi: 4K UHD, HDR, Active Crystal Color
  • Akıllı Özellikleri: 2017 Samsung Smart Hub, Smart View, Tek Kumanda
  • Ses: 40 W / 2.2 CH
  • Yeni Özellikler: Sanat Modu, Samsung Koleksiyonu, Parlaklık Sensörü, Hareket Sensörü
  • Çerçeve Rengi: Kömür Siyahı

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

paradan haber ver ;)

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost