Tag Heuer'den servet değerinde akıllı saat!

Ünlü saat üreticisi, merakla beklenen akıllı saatine nasıl bir fiyat etiketi koyacağına karar verdi!

Saat devinden servet değerinde akıllı saat!

Kısa süre önce akıllı saat üreteceğini duyuran İsviçreli ünlü saat üreticisi Tag Heuer, Android işletim sistemiyle çalışacak telefonunun fiyatını açıkladı. Şirketin CEO'sunun yaptığı açıklamaya göre akıllı saatin fiyatı yaklaşık 1.400 dolar civarında olacak. 

Bir iki sene içinde eskiyecek ve işletim sisteminden kaynaklanan sorunlar nedeniyle birkaç sene sonra da kullanılmayacak duruma gelecek olan bir akıllı saat için bu rakam yüksek bulunurken, Tag Heuer'in, lüks segmentte satmayı planladığı saatin başarısından şüphesi bulunmuyor.

Ekim veya Kasım ayında satışa çıkacak olan saat tek bir şarjla 40 saat kadar çalışabilecek; en azından yapılan açıklama bu yönde...

Cem Şancı

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

Bu tür saat takanlar atıp tutardı, Yok platin yok deniz altında 20 km su geçirmez, Asla paslanmaz, Şaşırmaz. Her yanımız saat. 1.400 USD yi akıllı saate veren beyni ve dünya ile ciddi sorunlar yaşıyor demektir.

@01 Mayıs 2015 14:39 tamamen zenginin parası züğürtün çenesini yorar hesabı. fakir edebiyatı ile kendini avutma. zaten senin gibiler için değil . benim içinde değil.

1400 dolar para ver saate 40 saatten once pili bitsin :) biri bunlara kurmali saatlerin bile omrunu 3& 4 gune cikardiklarini anlatsin. Bu akilli saat isi cok komik pili tek sarjla 1 yil bile gitse tercih etcegimi dusunmuyorum ekrandi islemciydi ramdi yok ios tu yok androidti neymis efendim tarayici calistircakmis internette surftu vs trajikomik. Telefonlar cepte tasinabilir gayet islevsel bilgisayar gorevi ustlendiler tamamda fokunu cikarmamak lazim

akıllı saat arıyorsanız mekanik saat teknolojilerini takip ediniz. bilek hareketleri ile kendi kendini kuran yada dünyanın manyetik alanını kullanarak saat dilimi değiştiğinde saati otomatik ayarlayan saatler şu anki tüm sözde akıllı telefonları ezip geçer.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir