Tanışacağımız iPhone 6 bu mu?

iPhone 6'nın tamamlanmış hali, internete ilk kez sızmış olabilir! İşte beyaz iPhone 6...

  • Zeynel A. Öztürk
Bu karedeki, tamamlanmış iPhone 6 olabilir mi?

iPhone 6'nın arka kapağından ön kısmına, farklı bileşenlerinin sızdığına şahit olduk. Ancak bu seferki sızıntı, iPhone 6'nın son halini yansıtıyor olabilir.

2012'de iPhone 5'in de resmini ortaya çıkarmayı başaran KitGuru'nun yayınladığı karede beyaz bir iPhone görünüyor. Sızıntının gerçek olduğunu doğrulamanın bir yolu olmasa da, KitGuru'nun daha önce iPhone 5'i sızdrımış olması, gerçeklik ihtimallerini artırıyor.

Bununla birlikte cihazın kapalı olması ve yan taraftaki ses düğmelerinin bulunduğu kısmın çok da kaliteli görünmemesi, şüphe doğurmuyor değil. Sizce bu kare, gerçek iPhone 6'ya ait olabilir mi?

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

Stewe oldu. apple'da kalite ve tasarim anlaminda uzerine hic birsey koyamadan oldu sayilir.cikan cihazlarin hepsi iphone 4'e benziyor.sadece samsung isitip isitip onumuze servis yapmiyor.artik fan boyluk yapmayinda kabul gorun.yeni iphone kalibi ve isletim sistemiyle HTC ve Android kopyasi halini iyice almis.saygilar.

bu dur bence :)

cidden apple bu tasarım ne. yılların appleının düştüğü hale bak. o tuşlar ne öyle çin malı telefon sanki. iphone 4 kullanıcısı olarak hiç bu kadar beğenmediğim bi tasarım olmamıştı genel olarak.

%100 tasarım budur.Bir çok sızıntı devı aynı telefona ait görsellerı paylaşıyor.

Sen de yorum yaz