Tasarımıyla dikkat çeken Philips Smart TV

Philips'in tasarımıyla göz alan Smart TV'si, görüntü kalitesiyle de sizi etkilemeye aday...

Çerçevesiz tasarım Smart TV işlevleriyle birleşti

Philips Smart TV'leri dünyada ve Türkiye'de pazara sunan TP Vision, yeni Philips PFL6008 TV serisi ile; cazip tasarım, iyi görüntü kalitesi, kapsamlı Smart TV hizmetleri, kullanışlı yayın akışı özellikleri, kullanım kolaylığı ve cazip fiyatın dengeli karışımına önem veren tüketicilere hitap ediyor. PFL6008 serisi Philips Smart TV'lerin, ekranın cam panelinin ince çizgili alüminyum çerçeveye monte edilmesiyle tamamlanan ince hatlı Philips 'U frame' ayaklğı,  modern bir çerçevesiz tasarıma sahip olmasıyla dikkat çekiyor.

Yeni Philips PFL6008 serisi TV'ler, 2013 yılının ikinci çeyreğinde Avrupa, Rusya ve Türkiye'de satışa sunulacak.

Ambilight özelliğiyle renkli ve capcanlı görüntüler

Philips PFL6008 serisi TV'ler, gelişmiş ve çok yönlü özelliklerle donatılmış olmasıyla dikkat çekiyor. TV'ler görüntüleri, Micro Dimming kontrast gelişimi sayesinde etkileyici bir kontrast oranı, canlı ve parlak renklerle gösteriyor. 500Hz Mükemmel Hareket Hızı ve Perfect 3D Natural Motion, hızlı aksiyon sahnelerinde ve spor karşılaşmalarında iyi bir TV deneyimi sunuyor. İzleme deneyimini güçlendirmek için Philips PFL6008 serisi Smart TV'ler iki taraflı Ambilight özelliğini de içeriyor. Bu özellik, setin ışığı arka duvara yansıtarak rengi, ekrandaki görüntüyle hassas bir şekilde eşleştirmesine ve çok daha geniş bir TV izleme etkisi yaratmasına olanak sağlıyor.

3D görüntülerin derinliği ayarlanabiliyor

Tüm Philips PFL6008 TV'ler Easy 3D (Pasif 3D) özellikli ve Premium 3D Derinlik, kullanıcıların 3D görüntülerin derinliğini ayarlamalarına imkan tanıyor. 3D deneyimini genişletmek ve 3D içeriği kullanma sınırlarının üstesinden gelmek için Premium 2D-3D dönüştürme özelliği, 2D filmlere üçüncü bir boyut ekliyor.

Philips PFL6008 TV'ler, evinizdeki diğer ekranlara da kolayca bağlanabiliyor. Mobil cihazlarla karşılıklı yayın akışına olanak veren Philips MyRemote App, Wi-Fi Miracast ve SimplyShare uygulamalarını destekliyor. Ayrıca, TV izlerken sosyal medyaya erişim sağlamak da mümkün.

Diğer yandan klasik imleç kontrolü ve sensör etkili klavye girişi, internette gezinmeyi; kapsamlı Philips Smart TV portalı ile sorunsuz ve kolay bir hale getiriyor.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 12 Yorum

vestel smart tv kullanıyorum. 2 cm çerçeve var yok denecek kadar az. 3d derinliğini ayarlama özelliği bunda da var ve 2d'yi 3d'ye çevirebiliyor. Yani çok matah bir özellikleri yok bu tv'nin. Duvara renkli ışık yansıtma da daha önceden vardı, hatta sadece yanlardan değil, üst ve alttan da yansıtıyordu. Sonuç? Yeni bir şey sunmuyor.

@03 Mar 2013 00:11 vestelden herhangi bir ürün almak? beyin bedava....

@03 Mar 2013 16:25 adamlar Nat GEO Channel belgeselinde ( mega fabrikalara ) konu oldu sen beğenmemeye devam et git THOMSON marka LED TV al perişan ol...

hacı iyigüzelde mani ne kadar ondan haber et

Philips TV piyasasından çekilmiyor muydu yahu?

philips tv ler gerçekten kaliteli ve şık.. hemde muadillerine oranla baya da ucuz.. ambilight özelliği gözün yorulmasını engelliyor ve daha iyi 3d keyfi sunuyor.. bu arada philipste çalıştığım düşünülmesin hiçbir alakam yok sadece müşteri memnuniyeti :)

Mağaza 'ya Samsung Led TV alma niyetiyle girip, Yanındaki Philips 'in muazzam kalite ve görüntüsü karşısında eve Philips TV ile dönmek enteresan (:

@03 Mar 2013 15:40 @03 Mar 2013 15:40 tvleri o şekilde alıyorsanız büyük hata...Oynatılan görüntü tvnni o anki ayarları vs herşey etkili o mağazalarda o şekilde tv almak doğru değil...Zaten marka temsilcileri birsürü ayar bilmemne yapıyor ürünü iyi göstermek için mesela sony tvler teknosada berbat gösteriyor aynı tv media marktta cıvıl cıvıl...

@03 Mar 2013 18:50 Rakibide 1975 senesinin TRT yayınını mı gösteriyor!?

Ambilight çok farklı ve özel bişey. Özellikle geceleri muhteşem bir seyir zevki oluşturuyor. birde konser vs. seyrediyorsanız harika bir ambiyans yaratıyor. Ambilight ı kapatınca tv'yi kapatmış gibi hissediyorsunuz.

duvara 2 led ışık yansıtıp teknoloji diye bizi yiyolar. tvde samsung gerisi boş

PHILIPS tv piyasasindan cekilmez... cekilemez...

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir