Telefon hattını ve ADSL'yi ayırmanın yolu!

ADSL internetinizi telefon hattınızdan ayırmak istiyorsanız, aradığınız şey tam da burada!

Telefon hattını ve ADSL'yi ayırmanın yolu!

Türkiye'de internet kullanıcı sayısının artmasıyla telefonsuz internet uygulaması yaygınlaşırken alternatif telekom operatörü Millenicom, Sade Doping Hizmeti sayesinde internet hizmetini telefon hattından ayırıyor. Kullanıcılara daha uygun şartlarda abonelik imkanı sunuyor.

Telefonsuz internet kullanımı ülkemizde gün geçtikçe yaygınlaşırken, Millenicom müşterilerine Sade Doping Hizmeti ile kullanılmayan telefona sabit ücret ödeme derdi olmadan internetten yararlanabilme imkanı sunuyor.

Millenicom bünyesinde hizmet veren Doping İnternet'in sunduğu her ihtiyaca uygun Doping paketleri sayesinde internete girmek için telefon bağlatma zorunluluğu ve sabit ücret ödemek tarih oldu. Doping internet'in müşterilerine sunduğu Sade Doping sayesinde internet kullanıcıları artık sadece internet ücretini ödeyecek. Kullanılmasa dahi sadece internete girebilmek için her ay telefona ödenen sabit ücreti sona erdiren bu yeni uygulama sayesinde kullanıcılar internetin keyfini özgürce sürebilecek.

Sade Doping'e geçmek ise çok kolay. Sade Doping onayınız sonrasında başvurunuz gerçekleşiyor, altyapınız aktifleşiyor, var olan aboneliğiniz Doping değilse iptal ediliyor ve sizin seçtiğiniz Sade Doping paketi aktif hale getiriliyor.

Sade Doping kampanyaları kullanıcıları için uygun fiyatlar sunmakta; 8Mb'ye kadar sınırsız 24 ay 54,99 TL, 8Mb'ye kadar 12 GB'te kadar 24 ay 47,99 TL olarak ücretlendirilmiş.       

Konuyla ilgili daha geniş bilgi almak isteyenler www.sadedoping.com adresinden ve Doping ADSL hizmet hattı 0 850 333 0 333'den bilgi alabilirler.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 14 Yorum

dolandırıcı bu dedikleriniz..!

reklam kokan hareketler bunlar mayk!!!

iyi de ben ....... ttnet'ten bile 8 MB'a kadar hız ve limitsiz internet+konuştukça öde (sabit ücreti yok) telefon ve 1 yıl hediye tivibu'yu 42 TL öderken bu firmanın kazığı daha büyük kalmış.

@27 May 2013 19:29 kampanya süren bitti mi bu dediklerinin toplamı ne kadar oluyor.

6 YILDIR KESİNTİSİZ TTNET

sende bunu yedin...

şimdi öyle bişi derdimde neyse.....

yuh kampanyasız fiyatı 75 tl diyor ağır gel doping kalp var bizde, bu kadar kazıklı doping bize gelmez......

Sabit ücret devlet tarafından kaldırılmadığı sürece, firma bunu müşteriden almadan nasıl idame edecek? Abone başına ortalama 20 Tl'yi nasıl karşılayacak?

bence devletin bu işe bi standart getirmesi şart telefonsuz internet alayım diyosun telefon parasını net parasından alıyo tamamen saçmalık yani devlet el atmalı bence

Sanki yalin adsl sabit ucreti yok

superonline fiber net kullanıyorum. siz hala adsl'mi kullanıyorsunuz bu çağda incecik bakırdan gelen internet :D

Sade Doping kampanyaları kullanıcıları için uygun fiyatlar sunmakta; 8Mb'ye kadar sınırsız 24 ay 54,99 TL, 8Mb'ye kadar 12 GB'te kadar 24 ay 47,99 TL olarak ücretlendirilmiş. Dalga Geçiyorsunuz herhalde, oha fiyata bak ! :DD:D:D:D:

sabit ücret ödememek için süperonlineye geçtim memnunum

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir