Toshiba'dan 3D kaydeden Full HD kamera!

Toshiba'nın yeni kamerası, kaydettiği 3D görüntüleri gözlüksüz seyrettiriyor, bununla da kalmıyor!

Toshiba 3D eğlence dünyasını CAMILEO Z100 video kamera ailesiyle genişletmeye devam ediyor. Toshiba'nın Camileo video kamera serisinin son üyesi, kullanıcılara 3D videoları iyi bir kalitede ve 1920 x 1080 çözünürlükte Full-HD olarak kaydetme imkânı sağlıyor.

Kullanıcılar 3D Paralaks Bariyer LCD görüntüleme özelliği sayesinde, 3D çekilmiş videoları özel 3D gözlük olmadan (entegre 7.1cm 2.8") LCD dokunmatik ekrandan doğrudan seyredebilirler. CAMILEO Z100'ün 3D kayıt modunda 8x oranında dijital yakınlaştırma imkânıyla küçük detayları bile yakalayabilirsiniz. 3D fotoğraflar çekmek isteyenler için özel tasarlanan kompakt CAMILEO Z100, HDMI çıkışıyla kolaylıkla 3D televizyonlara veya dizüstü bilgisayarlara bağlanabiliyor.

2D'den 3D'ye tek tuşla geçiş

Yeni CAMILEO Z100 modeli 1920 x 1080p çözünürlükte Full-HD çekimler yapabiliyor. Bu demek oluyor ki, 3D çekimler yerine standart 2D videolar da çekebileceksiniz. 3D moda geçiş yapmak için sadece kameranın üzerindeki 3D tuşuna basmanız yeterli olacaktır. 7.1cm (2.8") LCD dokunmatik ekran üzerinden özel gözlük kullanmadan 3D videoların keyfini çıkarırken aynı anda 3D Televizyon, dizüstü bilgisayar veya projektöre HDMI bağlantısı ile görüntü paylaştırabiliyor. CAMILEO Z100 3D modunda 8x dijital yakınlaştırma ve 2D modunda 120x dijital yakınlaştırma kapasitesine sahip.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

gözlüksüz 3d olmaz halen inandırmaya çalışıyorlar nintendo 3ds yi deneyen görmüştür tasodan farkı yok buda ona benzer real 3d ve old 3d eski 3d ve yeni 3d ikisini karıştırmamak gerek

e harika bişey bu yaa :D

gözlüksüz 3d olmaz diyen arkadaş kullanıyorum gayet te güzel oluyor kullanmadan yorum yapma milleti yanlış yönlendirme ;)

kesinlikle süper and perfect

gözlüksüz 3d olmaz diyen arkadaş cihaz harbi gözlüksüz 3d ekrana sahiptir. benim telefonum lg p920 oda aynı özelliğe sahiptir. ekran küçük olduğu için tabii ki dışa çıkmaları hissedemezsin. Ama derinlik bariz belli olur. Bence güzel kullanışlı bir camera ve ucuz alternatif bir ürün.

3d var ben kullanıyorum LG 3d optimus gözlüksüz hemde çokda güzel

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play