TP-LINK'in 3G router'ları 4G destekliyor!

Bu 3G destekli ürünlerden birine sahipseniz, 2015'te ülkemize gelmesi beklenen 4G'ye de hazırsınız!

TP-LINK'in 3G router'ları 4G'yi de destekliyor!

TP-LINK, kablosuz 3G router'larının (yönlendirici) 4G'yi de desteklediğini duyurdu. Şu anda mevcut olan 3G standardını destekleyen TP-LINK router'lar, ileride 4G teknolojisi devreye girdiğinde de kullanılabilecek ve 4G'nin yüksek hızlarını destekleyecek.

TP-LINK Ülke Müdürü Ali Dinçer, TP-LINK'in sürekli gelişen, yenilenen teknolojileri takip edip tüketicilere sunarken, mevcut yatırımların da korunmasına dikkat ettiğini belirterek, "Bu nedenle örneğin router ailemizde 3G desteğinin yanı sıra 4G desteği de bulunuyor. Böylece birkaç yıl içinde ülkemizde geçilecek olan 4G'ye hazır ürünleri tüketicilere sunuyoruz" diyor.

Türkiye'de operatörlerin testlere başladığı 4G teknolojisine 2015 yılında geçilmesi planlanıyor. 4. kuşak kablosuz telefon teknolojisi olan 4G, çok daha hızlı kablosuz bağlantı sağlıyor. Böylece mobil cihazlar ile oyundan HD filme kadar her türlü uygulama çok hızlı, kesintisiz yapılabiliyor.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 9 Yorum

Bende az önce aveanin 5g denemelerini okuyodum:-) bune hiz

ben daha 3g denememiş adamım kısmet 4g artık

@11 Ağu 2013 04:14 aceleye gerek yok

4G hızına geliyoruz. Ama su ADSLlerden bir kuırtulamadık hala fiberin yayılmasını bekliyoruz.

4G hızı teorikte uçar ama pratikte verirler yine 500 mb adil kullanım zımbırtısını geçince hop hız 1kbps :)

uyanında balığa çıkalım...

4G geçersek ADSL gerek kalmaz.

Bu teknolojiler bizi aşar,Bizim çok bilen büyüklerimiz.Kota adında,büyük bir buluş yaptıklarından,Bizim ülkemize 4k 2300 yılında gelir ancak İnanmayan büyüklerimize sorsunlar,Türk milletinin kullanımından kota ne zaman kalkacak,100 yıl,1000 yıl,10.000 yıl,size süre veremeyeceklerdir. Lütfen bu tarz haberleri vermeyin,Ülkeme olan güvenim sarsılıyor.

bir gsm operatörü istanbul da iki yaka arası veri iletimi için wimax denemelerine başladı bile bizim gördüğümüz bu hızlar hak getire ;)

Sen de yorum yaz