TP-LINK modem alana Bitdefender hediye!

TP-LINK, bu modemlerden birini alanlara bu popüler antivirüs paketini hediye ediyor!

TP-LINK modem alana Bitdefender hediye!

TP-LINK, bazı modemlerde (TL-W8951ND, TL-W8961ND ve TD-W8968 modelleri) yeni bir kampanya başlattı. Bu üç model TP-LINK modem alan herkese Bitdefender Internet Security 2013 güvenlik yazılımı hediye ediliyor.

TP-LINK Türkiye ile Bitdefender firmalarının işbirliği ile başlatılan kampanya, yılsonuna kadar devam edecek. Bu kampanya kapsamında Türkiye genelinde TP-LINK markalı kampanyalı modem alan herkes, dünyanın önde gelen güvenlik yazılımlarından Bitdefender Internet Security'nin bir kullanıcılı, bir yıllık sürümüne 19 dolar yerine ücretsiz sahip olacak.

TP-LINK Ülke Müdür Yardımcısı Ali Dinçer, günümüzde hızlı ve kesintisiz internet erişimi kadar veri güvenliğinin de önemli olduğunu belirterek, "TP-LINK modemlerini tercih edenler hem hızlı ve kesintisiz internete adım atacaklar, hem de güvenlik sorununu çözecekler. Bilgisayarlarında tüm işlerini güvenli bir şekilde halledecekler" diyor.

Kampanya, TP-LINK'in TL-W8951ND, TL-W8961ND ve TD-W8968 modellerini kapsıyor. 

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

bütün modeller güzel. beğeniyorum. 8961ND var bende

@10 Eyl 2013 18:38 bendede var ve gayet memnunum siz :)

TP Link TD-W8951ND version 1.0 model modem kullanıyordum çok sorun çıkarıyordu. TP Link TD-W8151N version 3.0 model modem aldım bu sorunsuz çalışıyor.

archer in fiatı düşse biraz o nerdir yav tablet fiyatı.

Bende Superonline var bu onda çalışır mı

Sen de yorum yaz