TP-Link'ten VoIP destekli router

Depolama paylaşımı, yazıcı paylaşımı, FTP, VoIP ve daha fazlası, TP-Link'in bu yeni router'ında var!

TP-Link'ten VoIP destekli router

TP-LINK tarafından geliştirilen TD-VG3631 300 Mbps kablosuz bağlantı hızına sahip çok fonksiyonlu modem router, ev veya ofis kullanıcılarına hızlı ve kesintisiz internet bağlantısı erişim ve paylaşma olanağı ile sesli-görüntülü iletişimde tasarruflu seçenekler sunuyor. VoIP fonksiyonu ile kullanıcılar, arayan kimliği gösterme, çağrı bekletme, çağrı tutma, çağrı yönlendirme, 3 yönlü konferans aramaları ve sesli mesaj özelikleri ile sabit hat ve VoIP telefon hizmetini kullanarak, istenildiğinden hatlar arası geçiş yaparak telefon maliyetlerinden tasarruf edebiliyor. Cihaz ayrıca, sesli mesaj işlevlerini etkinleştirmek için USB depolama özelliği sunmasının yanı sıra, 2 USB port sayesinde kullanıcılara ftp fonksiyonları ile dünya çapında ağ üzerinden dosya ve medya paylaşımı imkanı da sağlıyor.

TD-VG3631 başlıca özellikleri şöyle sıralanıyor:

Ofisler için all-in-one cihaz: ADSL2+Modem Router TD-VG3631,ofislerde bağlantı için ihtiyaç duyulan her özelliği taşır. Kullanıcılar, konferans konuşmalarını ve uzun mesafe aramalarda tasarruf sağlarken aynı zamanda yüksek hızda kablosuz internet paylaşımına da erişebiliyorlar.

VoIP veya Sabit hatlar: 1 FXO port ve 2 FXS port ile kullanıcılar sabit telefon hatlarıyla uyumluluk açısından kolaylıkla VoIP'e geçiş yapabilirler. Sabit hatlar ve VoIP ağlarına erişim ile kullanıcılara her iki alanda da kolaylık sağlanıyor.

Telefon İşlevselliği: Arayan kimliği gösterme, çağrı bekletme, çağrı tutma, çağrı yönlendirme, 3 yönlü konferans aramaları ve sesli mesaj gibi özellikleri destekleyen TD-VG3631 kullanıcılara, geleneksel telefon hizmetleri ile erişebildikleri tüm özeliklerin daha da fazlasına erişme imkanı sağlıyor.

Çok Yönlü USB Paylaşım Portları: TD-VG3631'in çok yönlü USB 2.0 portları sayesinde ftp server özelliğini kullanarak kullanıcılar, evdeki ağ üzerinden farklı bilgisayarlar ve hatta uzaktaki bilgisayarlar ile dosya ve medya paylaşımını gerçekleştirebiliyor. Ayrıca kullanıcılar, internet üzerinden erişebilecekleri USB depolama özelliği ile cihazlarına sesli mesaj işlevselliği de ekleyebilmenin avantajına sahip oluyorlar.

Değiştirilebilir LAN / WAN Port - Çok Yönlü Bağlantı: TD-VG3631 kullanıcılara değiştirilebilir LAN/WAN portlarını kullanıp ADSL, kablo veya fiber modem üzerinden farklı bağlantılarda esneklik sağlayarak ADSL veya Ethernet WAN bağlantılarını destekliyor.

TD-VG3631'in bazı özellikleri

TD-VG3631'in bazı özellikleri:

•    Yüksek hızlı DSL modem, NAT yönlendirici ve tek noktadan ağ çözümü
•    Arayan kimliği gösterme, çağrı bekletme, çağrı tutma, çağrı yönlendirme, 3 yönlü konferans aramaları ve sesli mesaj özelliği
•    USB 2.0 bağlantı noktası, media server, print server ve çoklu hesap desteği
•    Kablo,VDSL veya fiber modeme bağlanırken Ethernet WAN özelliği ile diğer bir geniş bant bağlantısı
•    IP tabanlı bant genişliği kontrol özelliği ile modem router'a bağlı cihazların bant genişliğini kontrol etme
•    Dahili medya sunucusu sayesinde Windows Media Player, PS3 or X-BOX 360 ile müzik, video ve fotoğraf paylaşımı
•    Wi-Fi açma kapama düğmesi ile kablosuz ağı kolayca devre dışı bırakıp etkinleştirebilme
•    Kolay Kurulum Asistanı ile hızlı ve zahmetsiz kurulum
•    Arayüz gruplandırma özelliği, keyifli bir IPTV deneyimi için LAN portlarını PVC'ye bağlama

 

TP-LINK'in en yeni ürünleri arasında yer alan TD-VG3631 Modem Router'ın Türkiye'de tavsiye edilen satış fiyatı, 165,5 USD+KDV.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir