TTNet'in başarı formülü: İnovasyon!

TTNET, teknolojinin geleceğini nasıl yakalayacağının ipuçlarını bu önemli konuşmada verdi!

TTNet'in başarı formülü: İnovasyon!

İTÜ Yatırım Kulübü'nün düzenlediği İş ve Yatırım Alanında Küresel Fırsatlar Uluslararası Öğrenci Zirvesi'nde konuşan TTNET Teknoloji Genel Müdür Yardımcısı Şahin Şen, "Geleceği yakalamak için değişen ve dijitalleşen dünyayı iyi okumalı, geleceği hayal etmeliyiz. Başarıya ulaşabilmek için dijital ekosistemi büyütmeliyiz" dedi.

TTNET Teknoloji Genel Müdür Yardımcısı Şahin Şen, İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Yatırım Kulübü tarafından düzenlenen İş ve Yatırım Alanında Küresel Fırsatlar Uluslararası Konferansı'nın  "Geleceğin Bilişim Teknolojileri" panelinde bir konuşma yaptı. Şen, üniversite öğrencilerini bir araya getiren etkinlikte, geleceğin bilgi teknolojileri ile sunulan TTNET ürünleri, çözümleri ve teknoloji vizyonu hakkında bilgiler verdi.

'Başarı, yeni vizyon ve iş modellerinde'

Konuşmasında dijital inovasyonun önemine değinen Şen, "Geleceği yakalamak için değişen ve dijitalleşen dünyayı iyi okumalı, geleceği hayal etmeliyiz. Başarıya ulaşabilmek için yeni vizyon ve iş modelleri sunmalı, girişimciler ve start-up şirketlerle birlikte dijital ekosistemi büyütmeliyiz. Yeni oluşum sürecindeki dijital ekosistemden pay almak için dijital inovasyona odaklanmalıyız" dedi. Kullanıcıları her şeyin internete bağlı bir dünyanın beklediğine dikkat çeken Şen, "İnternet tabanlı birçok uygulama hayatımızı ve alışkanlıklarımız değiştiriyor ve belirliyor. Hayatımızdaki hemen her şeyin internete bağlı olduğu, akıllı hale geldiği tamamen online bir dünya bizi bekliyor" dedi.

'TTNET, sektörün lideri olarak herkesten fazla sorumluluk hissediyor'

İnternet kullanımının hızla arttığına dikkat çeken Şen sözlerine şu şekilde devam etti: "Tüketim alışkanlıklarının yenilendiği, tüm dünyayı etkisi altına alan hızlı dijital dönüşümün yeniliklerini müşterilerimizin hayatına taşıyoruz. TTNET olarak tüm gelişmeleri ve trendleri analiz ediyoruz. Daha fazla hız ve kapasite ve katma değerli servisler sunarak müşterilerimizin internet tecrübesini sürekli geliştiriyoruz."
Panele TTNET Teknoloji Genel Müdür Yardımcısı Şahin Şen'in yanı sıra Alcatel-Lucent Türkiye Azerbaycan Başkanı Cenk Kıvılcım, Intel Genel Müdürü Burak Aydın ve Telpa ve General Mobile Yönetim Kurulu Başkanı Sebahattin Yaman da konuşmacı olarak katıldı.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 25 Yorum

Kapak fotoğrafı çok doğru olmuş kaplumbağ olduktan sonra istediği kadar innovasyon ve arge çalışması yapsınlar tabi AKK nı unutmamak lazım 1080 p videoların olduğu 4K videoların yer bulduğu bir dönemde AKK uygulaması yürürlükteyse kimse innovasyon ve argeden bahsetmesin. Dijital ekosistemi büyümekten bahsetmiş büyüyen dijital ekosistem demek zetabyte lara ulaşan Data demek ve bu datayı aktaracak bant genişliği ve de AKK demek dolayısıyla bu konuşmanın tamamı mutlu sonla biten hikaye gibi beklenen ama gerçekleşmeden...

Burada bu şekilde güzel ve desteksiz bir şekilde boş kaleye doğru topu yumuşak yumuşak vurmuş. SAP HANA toplantısında HANA dan nasıl faydalandıklarını anlatırken birde görmek yada ilişkilendirmek gerek. TTNET SAP yıllık bütçesini iyi şekillendiriyor. Net ve Teknoloji geliştirmek kim TTNET kim..

Sabit 60 tl ye yalın 16mbps 75gb akk yapsınlar.

@27 Nis 2014 00:30 60 ne ya. 29.90 iyidir... Ben zaten 60tlye 8 Mb 100 akk kullanıyorum.

Başarının özü, Türk Telekomu satın aldıkları tarihten beri sabit hat ücretlerini kaldırmamaktır.

anasayfada küçük fotoda kaplumbağa var, süpersin chip :D

Ttnet al abi bi snickers ye İyi geldi mi?

Adamlarda öyle bir veri tabanı var ki, aynı adrese farklı abone numarası ile hem telefon hem de internet bağlayabiliyorlar. Basit bir veri tabanı bu ya, çocuk oyuncağı oldu herkesin elinde artık.

En azından 30 Afrika devletinden daha Hızlı internet hizmeti sağladığınızdan teşekkürler ttnet. Yazan polyana

bi fiber geleydi

20 mbps internet alıyoruz max. 2mbps ye çıkıyor Allah belanızı versin

Sadece Güldüm....

resim de cuuuuk diye oturmuş hani :))) ... sizin her tarafınız teknoloji olsa ne yazar !!!

Kaplumbağa bizim için özet

başarı türk telekomun ve ttnetin sömürgeciliği çok başarılı halk tarafından sövülerek takdir ediliyorlar ve halk bunları parçalamak için sabırsızlıkla bekliyor

Reklam kokan hareketler bunlar. 8 mbit diye 67 lira ödediğim netimi 6 mbit versin başka bişe istemem akk saçmalığı yüzündne 3 mbit nete 67 lira ödüyorum.

kaplumbağa :D

Titinet = Salyangoz !

30 tl ye 50Mbit sınırsız internet yapsın bebeler bukadar boş konuşmaya gerek yok

30 tl ye 50Mbit sınırsız internet yapsın bebeler bukadar boş konuşmaya gerek yok

Anasayfa ikonu efsane olmuş :D

Turkiyenin yrçarısı eski hatlar üzerinde çalışıyor geri kalan yarısı bağlantı problemi ve hız sorunu yaşıyorken neyin başarısından bahsediyorsunuz ??

En kalitesiz, en yavaş ve an pahalı internetin en değişmez markası oldu.

Ayda 85 lira ödüyorum, çıkabildiğim en yüksek hız 7 mbps, sık sık kopmalar, Google sitesinin zaman zaman gelmemesi de cabası. Haram zehir zıkkım olsun, helal etmiyorum.

Sen de yorum yaz