TTNet'ten 2 ay sınırsız deneme fırsatı!

TTNet'in bu paketini kullananlar, 2 ay boyunca hiç para ödemeden sınırsız internet kullanabilecekler

TTNet'ten 2 ay sınırsız, bedava deneme fırsatı!

İletişim ve eğlence şirketi TTNET, büyük ilgi gören "2 Ay Denemesi Bedava" kampanyasını yeniden başlattı. İnterneti 2 ay boyunca limitsiz kullanım hakkıyla bedava deneyen müşteriler, iki ayın ardından sabit fiyat avantajıyla interneti kullanmaya devam edebiliyorlar.

"2 Ay Denemesi Bedava" kampanyası ile evine ya da ofisine internet bağlatan yeni müşteriler, deneme süresi için bağlantı ve modem ücreti ödemiyorlar. TTNET'le internet kullanmaya devam etmek isteyenler; NET6 paketine, 22 ay boyunca 29,90 TL'lik indirimli ve sabit fiyat avantajıyla sahip oluyorlar. İsteyen müşteriler ayrıca NETLİMİTSİZ paketini de seçerek kampanyadan yararlanabiliyorlar.

Akıllı alışverişi tercih eden ve internetle yeni tanışmak isteyenler, TTNET'in fırsatlarla dolu kampanyasından 31 Mart 2012 tarihine kadar yararlanabilecekler. Dileyen müşteri, deneme süresi içerisinde herhangi bir ücret ödemeden veya yükümlülük altında kalmadan sadece ücretsiz aldığı modemi iade ederek internet bağlantısını iptal edebiliyor.

Kampanya hakkında detaylı bilgi almak ve kampanyadan yararlanmak isteyenler; TTNET satış noktalarından, 444 0 375 TTNET müşteri hizmetlerinden veya www.ttnet.com.tr adresinden başvuru yapabilirler.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

"Sınırsız" kelimesini mecazi anlamda kullanan tek firma!

2 ay sınırsız :)
sadece pazarlama numarası. Esasında ihtiyacımız olmayan birşeye yönlendirip 2 ay içinde de ona ihtiyaç duymamızı sağlayacaklar.
aynı 8mbit'e kadar kampanyası gibi.

İşte tekelin kötü yanlarından biri! TTNET sürekli kampanya yapıyor ama kampanyaların hepsi yeni bağlantı alanlar için. Birkaç ay boyunca memnun oluyorsunuz, daha sonra siz de son derece yüksek bir fiyatla yavaş İnternet bağlantısına sahip oluyorsunuz.

TTNET'in kampanyalarının hepsi yeni kullanıcılarına yönelik, çünkü karşısında rakip yok. Diğer İnternet servis sağlayıcıları TTNET'in altyapısını kullanıyor, üstüne üstlük Türkiye'nin birçok yerinde TTNET'in altyapısını kullanan alternatif bile yok.

Kusura Bakmasınlar ama Bana 2 ay ödemesiz Denildi. Bedava kullanacaksın dedi. 3. aya gelindi sonra fazla fatura geldi. Ardından Sordum niye böyle oldu dedim. Adamlar bana 2 ay bedava kullandınız onun parasını da alıyoruz denildi. :)

Peki onca yıldır çevirmeli bağlantıdan beri Türk Telekom internet hizmetini kullanan eski kullanıcılar ne oluyorlar. Abes bir şekilde kendimi ve diğer mütevazı arkadaşlarımı enayi gibi görmeye başladım. Paramızı fazlası ile düzenli bir şekilde ödüyoruz fakat istediğimiz bağlantı performansını yıllardır alamıyorum. Bizim ülkemizde bir şeyler hep böyle mi gider bilmiyorum ama biraz inşaat şirketlerini örnek alsınlar derim. Bu adamların iletişim hizmetleri ve öneminden ne kadar anladıklarından da şüpheliyim ama her ne olursa olsun zamanın alt yapısı ve ardından gelen özelleştirmenin verdiği avantaj ve üstelik rakiplerinin tamamı senin alt yapını kullanıyor! Anlamıyorum ve kafam çok karışık. Bir mi ttnet kullanıyoruz ttnet mi bizi anlayabilmiş değilim...

Sabit telefona sabit ücret ödeyince denemesi nasıl bedava oluyor orası da ayrı bir konu :)) hep aynı taktiklere artık doyduk, bayatladı artık bu numaralar... sabit ücretten zaten çıkarıyor parasını. kalsın istemiyorum...

Sen de yorum yaz