TTNet'ten yazlık internet paketleri!

TTNet, yaz tatiline gidenlere kısa süreli internet hizmeti sunuyor! İşte detaylar...

TTNet'ten yazlık internet paketleri!

TTNET'in, sunduğu Yazlık İnternet Paketleri sayesinde yaz tatiline giden kullanıcılar, gittikleri her yerde kısa süreli internet hizmetinden yararlanabiliyorlar.

TTNET'liler, Yazlık İnternet Paketleri'nden 2 veya 3 aylık paket seçenekleri ile faydalanabiliyor. TTNET; yaz tatiline giden ve yer değişikliği yapan, gittiği her yerden internete bağlanmak isteyen yeni müşterilerine, "Yazlık İnternet" kampanyasıyla avantajlı bir teklif sunuyor. Yeni TTNET müşterilerinin yararlandığı kampanya ile kullanıcılar; kotalı veya limitsiz internete bu yaz, 2 veya 3 aylık paket seçenekleri ile bağlantı ücreti dahil 93 TL'den başlayan fiyatlarla sahip olabilecek. TTNET FİBERNET, HİPERNET, ULTRANET ve Yalın İnternet paketleri ile yazlık internete sahip olanlar, satın aldıkları modemi de ilk TTNET faturası ile ödeyebilecek.

Yazlık internet kampanyası ile 16 Mbps'ye kadar hızlı, 6 GB kotalı ULTRANET6'nın 2 aylık paketine 93 TL, 3 aylık paketine ise 135 TL'ye sahip olmak mümkün olacak. 30 Eylül 2014'e kadar devam edecek kampanya hakkında detaylı bilgi almak ve kampanyadan yararlanmak isteyen kullanıcılar; TTNET satış noktalarından başvuru yapabiliyor.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

gecmısım uydunete umurumda mı ttnet rezillik diz boyu olmus ttnette bır daha para verselerde kullanmam

@08 Haz 2014 17:41 uydu net de ttnetten alıyo sana satıyo işte

@08 Haz 2014 17:41 uydunet in altyapısı da ttnet tir ayrıca onda da akk rezilliği var haberin olsun uyurgezer arkadaşım :)

AKN bilgisi yok 50GB yi geçince 1-2 mbps de sürün

TTNET bedava dahi verse alınmaz sanki bulunmaz hint kumaşı.

ttnet pişmanlıktır

SOL fiber optik alın rahat edin... yoksa TURKCELL 3G tonla kazan 80 puan bir günlük 50mb alın...

Sen de yorum yaz