TTNet Tivibu'yu herkese açıyor!

TTNet'in bu sevilen hizmeti, artık sadece TTNet üyeleri değil, herkes tarafından kullanılabilecek!

TTNet Tivibu'yu herkese açıyor!

TTNET'in yeni dönem TV platformu Tivibu'ya herkesin ulaşabilmesi için birçok yenilik hayata geçiriliyor. Artık Tivibu'nun zengin içeriğinden ve gelişmiş özelliklerinden faydalanmak için TTNET abonesi olma zorunluluğu kalmıyor. Televizyonun kontrolünü tamamen izleyiciye veren, Türkiye'de TV yayıncılığına pek çok yenilik getiren Tivibu, bu yeni hizmetiyle daha çok kişiye özgürce TV izlemenin keyfini yaşatıyor.


TTNET abonesi olmadan, Tivibu Web, Tivibu Cep ve Tivibu Smart TV servislerinden faydalanmak isteyen kullanıcılar, www.tivibu.com.tr   adresinden üyeliklerini kolaylıkla gerçekleştirebilecekler.


TTNET hizmetlerine tek bir kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapılabilmesine olanak sağlayan Tek Şifre'yi almak da kolaylaşıyor. Artık, www.ttnet.com.tr  adresi üzerinden, e-posta adresi ile Tek Şifre kaydı oluşturulabiliyor. Kullanıcılar, oluşturdukları kullanıcı adı ve şifreyi Tivibu Web, Tivibu Cep ve Tivibu Smart TV uygulamalarına girişte kullanabiliyorlar.


Yerli ve yabancı filmlerden popüler dizilere, müzik kliplerinden belgesellere, çizgi filmlerden spor içeriklerine kadar Tivibu'da yer alan binlerce içerik ile  "Tekrar İzle", "Seç İzle" gibi gelişmiş özellikler herkesin deneyimine sunuluyor.


Tivibu Web servisinde 100'ün üzerinde yerli ve yabancı kanal, 4000'in üzerinde içerik arşivi, Tivibu Cep servisinde ise 100'e yakın yerli ve yabancı kanal ile 1000'e yakın içerik arşivi kullanıcılarla buluşuyor. Tivibu Smart TV servisini tercih eden kullanıcılar da 31 adet TV kanalı izleyebiliyorken, 500'ün üzerinde içerik arşivine ulaşabiliyorlar.


Tivibu Cep ya da Tivibu Web Maxi Paketi'ne yıllık 69 TL'ye; Tivibu Web Maxi Plus ya da Tivibu Smart TV'ye ise 109 TL'ye ulaşılabilir.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 12 Yorum

teh allam ya :) şimdi bişi derdimde neyse....

hayret daha kimse ttnete küfür edip sovmeye baslamamış

Reklamlaaaaarrr

interneti olanın ne işi olur bunlarla ya .Sinema mı istiyon gir google'ya hangi filmi izliceksen yaz...TV mi izlicen bütün Kanalların canlı yayın siteleri var ..geçmiş dizileri gir youtubeden izle..Hemde sadece Ödediğin internet parasına..tutup bide üste buna yıllık üyelik verecez...çok iyi internet hizmeti veriyorlar ya...üste izlemeye para istiyorlar bide..

internette oldukça kaliteli tv yayınları ücretsiz olarak ve rahatlıkla izlenebiliyorken neden bu program inatla uygulanmaya çalışılıyor...olmadı tutulmadı işte o nedenle herkese açıldı...ama bu fiyatlarla yine itibar görmeyecek...

beş kuruş etmez. bedava verseler seyretmem.

@22 Nis 2013 23:51 bedava verseler seyrederim canım o kadar değil

@22 Nis 2013 23:51 ttnet kullanıyorsan faturana bak izlesende izlemesende parasını alıyolar ttnetliysen zorunlu tvbu üyesisin demektir

@gcb1903 seyrettikten sonra tv bu ya gerekyok açın vlc playeri biton yerli yabancı iptv kanalı var izleyin tabiiii adil kulanım veya kotanız yeterse bide dandik hız sorunu var.

İtibar etmeyin böyle şeylere, ücretsiz alternatifleri varken hiç gerek yok üzerine para vermeye :) Ttnet mi aman uzak dursun... Çok ciddiyim bedava versin gene de kullanmam.

cepte ses çok az lütfen arttirin

Valla tivibu çok iyi bir online tv platformu. Çeşitli sitelerden izlemek mümkün ama donma takılma oluyor yayını geri sarma yayını dondurup kaldığın yerden devam etme . ve tekrar izleme seçenekleri yok . Tivibu 10 numara bir sistem .Daha önce ben mobil tv kullandım mobil tv den daha iyi

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir