Tüm seyahatlerinizi Genius ile kaydedin!

Genius'un bu yeni cihazı ile tüm seyahatlerinizi Full HD kalitesinde kayıt altına alabilirsiniz!

Genius ile tüm seyahatlerinizi kaydedin!

Genius DVR-FHD570 araç kayıt cihazının 120 derecelik geniş görüntüleme açısı ile sürüş sırasında öngörülemeyen acil durumları Full HD kalitesinde kaydetmek mümkün.

Özel olarak tasarlanan araç bağlantı parçası sayesinde 360 derece çevirebileceğiniz DVR-FHD570 ile önünüzdeki ya da her iki yanınızdaki yolu kolaylıkla kaydedebilirsiniz.

2.8" LCD panelinden kayıt esnasında çektiklerinizi eşzamanlı olarak görüntüleyebilir veya daha önce kaydettiğiniz görüntüleri izleyebilirsiniz. Yüksek kayıt teknolojisi sayesinde eksiksiz kaydedilen videolarınızla hiçbir önemli anı kaçırmayacaksınız.

DVR-FHD570'in pratik cep tasarımı, kayıt cihazınızı araç dışında da rahatlıkla kullanmanıza olanak sağlıyor. Ailenizin ve arkadaşlarınızın fotoğraflarını ve videolarını çekmek için tek yapmanız gereken DVR-FHD570'i araç bağlantısından çıkarmak.

USB 2,0 ve HDMI bağlantılarına ve 32 GB'a kadar microSD desteğine sahip olan araç kayıt cihazı, çakmak şarj aleti ile birlikte geliyor. Cihazın son kullanıcı için belirlenen fiyatı ise 303 TL.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play