Turkcell'den ince ve hafif 3G modem

Turkcell'in yeni 3G modemi, inceliği ve hafifliğiyle sizi şaşırtacak! İşte özellikleri...

Turkcell'den ince ve hafif 3G modem

Turkcell, her an her yerden mobil internet deneyimi yaşamak isteyenlere şık bir alternatif sundu. Boyutlarıyla Avrupa'da bir ilk olma özelliği taşıyan, sadece 20 gr ağırlığında ve 8 mm kalınlığındaki süper ince SlimVINN'lar, Turkcell kalite ve hızını estetik biçimde tüketiciyle buluşturuyor.

Bilgisayardan mobil internete 21.6 Mbps hızında ulaşmayı sağlayan SlimVINN, hız,  incelik, hafiflik ve  performansları ile taşınabilirlik, şıklık ve performansı birleştiren mobil dünyanın yeni  ürün segmenti ultrabooklar için ideal bir tasarıma sahip.  65 x 24.5 x 8mm boyutlarındaki yeni cihazın 2 renk alternatifi bulunuyor.

En ince VINN için 12 aylık avantajlı teklifler

Bugüne kadar 1,5 milyonun üstünde satış rakamına ulaşan VINN'ların yeni üyesine 12 ay kontratlı fiyatlarla ve 29,90 TL ön ödemeyle sahip olmak mümkün. 4 GB standart SlimVINN 32,90 TL iken limitinde duran 4 GB versiyonu 35,90 TL. Limitinde durma özelliği ile kotanın aşılması durumunda ek bir ücretlendirme yapılmıyor. Daha fazla kota ihtiyacı olanlar için 8 ve 15 GB'lık seçenekler de mevcut.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

Modemi değiştirmek yerine 3g kalitesini arttırsalar daha iyi.

@son_goku Baz istasyonlarını korusunlar yeter... bazı alıklar kansorejen diye baz istasyon parçalama partisi yapıyor... soya soslu tavuk yerler gdo ürün tüketieler baz istasyonları kanserojen derler halbuki yediklerinden kanser oluyorlar... hala akıllanmadılar...

Huawei mi Zte mi bu acaba?

2 senedir winn kullanıyorum.. sinir hastası oldum..

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir