Turkcell ile Kesintisiz PUBG Mobile Heyecanı!

Macera dolu PUBG dünyasında "internetim bitecek" endişesini sona erdiren özel Turkcell Gaming paketler.

Turkcell ile Kesintisiz PUBG Mobile Heyecanı!

Turkcell dünyayı peşinden koşturan macera oyunu PUBG dünyasına çok özel bir giriş yaptı. Oyunu geliştiren Tencent Games ile yapılan işbirliğiyle, milyonlarca kişi tarafından takip edilen PUBG Mobile heyecanı wi-fi bağlantısına ihtiyaç duymadan, her yerden kesintisiz yaşanabilecek. Mobil cihazlara özel sunulan paketlerle, Turkcell'liler 'internetim bitecek' endişesine kapılmadan istediği noktada oynama imkanına sahip olacak.

Tarifelere ek olarak alınabilecek Turkcell Gaming paketleri altında PUBG Mobile severlere iki ayrı alternatif sunuluyor. 'Oyna' paketinde PUBG Mobile'da geçerli 3GB internet yer alıyor. Hem PUBG Mobile heyecanı yaşamak hem de tanınmış ve takip edilen diğer oyuncuları izlemek isteyenlere ise 'Oyna İzle' paketi sunuluyor. Bu ek pakette PUBG Mobile ve Youtube'da geçerli toplam 5 GB internet bulunuyor.

Oyun meraklılarına özel Gaming paketler

Oyun dünyasında bir ilk olan bu işbirliğinin ardından Turkcell Gaming, yeni oyunlar ve işbirlikleriyle daha da zenginleşecek. Böylece Turkcell'liler her geçen gün büyüyen bu alandaki en beğenilen oyunları daha yakından takip edebilecek.

Wi-fi bağlantısına ihtiyaç duymadan kesintisiz eğlence imkanı sunan ve internetin bitmesi endişesini ortadan kaldıran bu paketlere sahip olmak için 'Oyna' veya 'Oyna İzle' yazıp 2200'a mesaj göndermek yeterli olacak.  9 TL'ye sunulan 'Oyna' paketi ve 19 TL'ye satın alınabilen 'Oyna İzle' paketi aynı zamanda Turkcell mağazalarından, Turkcell müşteri hizmetlerinden ve Dijital Operatör uygulaması üzerinden de alınabilecek.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

ilk yorum djuoslhdjasşı

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play