Turkcell Superonline 500 bine ulaştı!

Turkcell Superonline'ın fiber internet abone sayısı 5 yılda bu etkileyici rakama ulaştı!

Turkcell Superonline 500 bine ulaştı!

Turkcell Superonline'ın abone sayısı yarım milyona ulaştı. 500 bininci abone, İzmir'de yaşayan ve 39 yaşında üniversiteye başlayan Ebru Tunçgenç oldu. Turkcell Superonline Genel Müdürü Murat Erkan, Tunçgenç ailesini hız farkının anlatıldığı ''Fiber İnternet Deneyim Odası''nda ağırladı.

Turkcell Superonline, 2008 yılında başladığı yatırımlar ile imza attığı "Işık Hızında 5. Yıl"ında abone sayısını 500 bine ulaştırdı. Turkcell Superonline'ın 500 bininci abonesi, İzmir'de yaşayan Ebru Tunçgenç oldu.

Turkcell Superonline Genel Müdürü Murat Erkan, dünyanın en hızlı internet teknolojisi fiber internetin hayatımıza kattığı kolaylıkları yerinde deneyimleme imkanı sunulan "Fiber İnternet Deneyim Odası"nda ağırladığı Ebru Tunçgenç'e Turkcell Maxi IQ tablet ve Turkcell Maxi Pro5 akıllı telefon hediye etti. Tunçgenç ailesi ayrıca 1 yıl süreyle ışık hızında 1000 Mbps fiber interneti deneyimleyecek.

"Fiber pazarının lideri olarak yarım milyon aktif müşteri ile önemli bir eşiği atladık"

Murat Erkan, "Bundan 5 yıl önce başlatılan ve 1,8 milyar TL'ye ulaşan yatırımlar sonucunda 75 şehre değen 32 bin kilometrelik son teknoloji fiber optik altyapı inşa ettik. Türkiye'yi, dünyanın en hızlı interneti olan 1000 Mbps ile tanıştıran ilk operatör olarak, 12 şehirde 1 milyon 400 bin ev ve işyerinin kapısına kadar götürdük. Türkiye fiber pazarının lideri olarak şimdi yarım milyon aktif müşteri ile önemli bir eşiği de atlamış oluyoruz. Türkiye'nin geleceğine yatırım yapmak ve ülkemizi, özellikle de İstanbul'u dünyadaki altyapı ağının kilit noktalarından biri haline getirmek üzere çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz" diye konuştu.

500 bininci abone Ebru Tunçgenç, oğlundan bir yıl önce üniversiteli olmuş

Hızlı ve kaliteli internet bağlantısı ile dünyayı yakından takip etmek amacıyla Turkcell Superonline'ı tercih eden Ebru Tunçgenç, yemek yapmaya olan düşkünlüğünü, 39 yaşında girdiği üniversite sınavında İzmir Ekonomi Üniversitesi Mutfak Sanatları ve Yönetimi bölümünü kazanarak, akademik düzeye taşımış.

En büyük desteği Bilgi Üniversitesi İşletme-Ekonomi bölümü 2. sınıf öğrencisi olan oğlu Berk ve eşi Mert Tunçgenç'ten alan Ebru Tunçgenç, okul derslerinin yanı sıra evdeki boş zamanlarını da internette dünya mutfaklarını araştırarak, HD kalitede videoları seyrederek ve  yeni teknikleri takip ederek değerlendiriyor.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 11 Yorum

Şu anda en mantıklı ev için internet "Turkcell".. Neden mi? Açıklıyorum; TTNET En çok kullanılan internet sağlayıcısı. Ama 63 TL Ye 50 GB Hız Limitli 8 Megabit hızında internet alıyorsunuz. Ayrıca kablo derdi falan filan uğraşıyorsunuz. Ayrıca modem yer kaplıyor.. Ama Turkcell'de Sınırsız İnternet 21.6 Megabit 89 TL.. Tabii bu dediğim şey biraz para ödeyebilenlere uygun. Ben ödemeyecek durumdaydım ama günde 1 Paket sigara içiyordum(Muratti) Bıraktın. Günde 7.5 TL Cebime kalıyor artık. Onunla ödüyorum, kısaca sigara içenler için idael :)..

@12 Ağu 2013 02:04 50 Mbps Limitsiz 100 GBkotalı .taahhütüz 89 TL ,taahhütlü 79 TL

Bodrum Yalıkavakada getirin.

su 02:24 teki arkadaş nerdeymis bu turkcellde sınırsız internet 89 milyona bi açıklasana kardesim bulamadım ben öyle bişi

@12 Ağu 2013 10:31 Superonline Fiber optik TURKCELL hizmeti... sitesine bakta gör...

sürekli düşüyor net ya. tt'den ne farkınız kaldı?

@12 Ağu 2013 11:37 ne düşmesi? senin router gidiktir ara servisi kesintiyi bildir... ısrar et...

ben superonline'den memnu değilim nakil yaptırdım esenyurt'a yok neymiş alt yapı sorunu varmış 2mb çekiyor kapatacağım metronetemi geçsem acaba

Sitelere ve toplu konutlara getirildi ama her nedense ev kullanıcıları hâlâ fiber internet'ten faydalanamıyor. Türk Telekom fiber alt yapısını tamamladığını söylemesine rağmen servis sağlayıcılar beş metre ötemde bulunan siteye bu servisi sağlarken benim yararlanamam haksızlık. Rekâbet kurumuna şikayet edeceğim başka çaresi kalmadı. Max_Real Qnx

@12 Ağu 2013 12:40 şikayet güzel heryerde aynı 3g sınırsız ve ucuz (63 tl) herkeze 3gye geçer

@12 Ağu 2013 12:40 btkya şikayet et

Sen de yorum yaz