Turkcell TV+ ile maçları 4K Ultra HD izleyin

Turkcell TV+ kullanıcıları maç keyfini 4K Ultra HD kalitesinde yaşayacak.

Turkcell TV+ ile maçları 4K Ultra HD izleyin

Turkcell TV+ teknolojisiyle TV izleme deneyimini zenginleştiren Turkcell,  4K Ultra HD kalitesi ile maç heyecanını stadyumdaymış gibi hissettirecek. 3 Haziran'da satışa sunulan ve 4K Ultra HD teknolojisini destekleyen yeni kutusu ile Turkcell TV+, kullanıcılarına 4 kat daha canlı maç keyfi vadediyor. Turkcell, fiber internet altyapısıyla hizmet verdiği TV+ kullanıcılarına yeni kutu ile ayrıca Youtube üzerinden de 4K Ultra HD içerikler sunuyor. TV+'ın yeni kutusunu alanların, kutu ile 4K Ultra HD TV arasında HDMI kablosuyla bağlantı kurması yeterli olacak.  

4K Ultra HD ile 4 kat HD görüntü kalitesi

4K Ultra HD, şu an yaygın olarak kullanılan HD görüntü kalitesinden 4 kat daha yüksek çözünürlük sağlıyor. Turkcell TV+ ile 4K Ultra HD yayının izlenebilmesi için Turkcell fiber internet altyapısının bulunması ve televizyonun 4K Ultra HD yayını desteklemesi gerekiyor. 

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

Ne gerek var trt 4k dan başka kanal yok ki. Zaten tv 4k destekliyorsa tv den Youtube a girip 4k video izlenebilir ve tv nin kendi uydu alıcısı ile trt 4k izlenebilir. 4k diye daha pahalıya satarlar. Hem iptv almayın sorun çıkarabiliyor. Çanak daha iyi sorun çıktımı çık çatıya düzelt. İptv de hatlarda sorun olursa mecbur görevliyi bekleyeceksin. Bu arada heryerde turkcell fiber altyapısı yok. Mesela bizim burada bir tek Türk Telekom fiber var. O yüzden Türk Telekom kullanmaktan başka şansım yok.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost