Türkiye fotokopi pazarının lideri o!

Bağımsız bir araştırma şirketi olan IDC, fotokopi sektöründeki Türkiye pazar birincisini belirledi!

Türkiye fotokopi pazarının lideri o!
Bilgitaş Pazarlama ve İş Geliştirme Koordinatörü Türkay TERZİGİL

Uluslararası bağımsız araştırma şirketi IDC'nin araştırma sonuçlarına göre, 30 yıldır Türkiye fotokopi sektörüne yön veren Bilgitaş Türkiye yetkili distribütörü olduğu Japon Kyocera Mita'nın fotokopi ürünleri ile 2011 yılı Türkiye pazar lideri oldu.

Bilgitaş Pazarlama ve İş Geliştirme Koordinatörü Türkay TERZİGİL, Kyocera'nın Türkiye pazar liderliği konusunda görüşlerini "Renkli dokümantasyon konusunda Avrupa'nın oldukça gerisinde olan Türkiye, geçtiğimiz dönemdeki ivmelenme ile arayı kapatmaya başladı. Kyocera'nın yeni TASKalfa renkli serisi ürünleri ile bu fırsatı çok iyi değerlendirdik. 2011 yılında birçok kamu ihalesini kazandık. Türkiye çapında çok kısa sürede makine kurulum ve servisi gerektiren bu ihaleleri, yaygın yetkili bayi ve teknik servis hizmetlerimiz sayesinde başarı ile tamamladık. Ekonomik ve ekolojik faydaları kısa sürede görülen sayfabaşı anlaşma hizmetlerimizi geliştirerek yaygınlaştırmaya devam ettik. MYQ, Docuware, Objectiflune gibi konusunun uzmanı firmalarla yeni iş ortaklıkları yaparak sunduğumuz çözümleri arttırdık. İşortaklarımızla birlikte Türkiye'de sektöründe lider özel sektör firmaları ile birçok sayfabaşı anlaşmaya imza attık. Hem kamu hem de özel sektördeki başarılarımız bize pazar liderliğini getirmiştir." şeklinde belirtti.

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

türkiyede lider ama türkçe site hazırlamamışlar bu nasıl iş???

lider firmalar her geçen sene değişiyor.geçen sene sharp liderdi.ondan önce xerox.reklamı kim daha çok verirse o 1. seçiliyor.

Sen de yorum yaz