Türkiye'nin Dijital Dönüşüm Yolculuğu Tartışılacak

Türkiye'nin Dijital Dönüşüm Yolculuğu smartcon2018 Ankara Zirvesi'nde Tartışılacak!

Türkiye'nin Dijital Dönüşüm Yolculuğu Tartışılacak

2015, 2016 ve 2017 yıllarında I·stanbul ve Dubai'de bas¸arı ile gerçekles¸tirilen smartcon Zirvesi, alanında en iyi isimleri bu kez Ankara'da bir araya getirecek.

8 ve 9 Mayıs tarihlerinde Bilgi Teknolojileri ve I·letis¸im Kurumu Bas¸kanlığı'nda gerçekles¸ecek smartcon2018 Ankara, Büyük Veri, Yapay Zeka, Nesnelerin I·nterneti ve Siber Güvenlik gündemlerini bas¸arılı is¸ uygulamaları es¸liğinde kurumsal organizasyonlar, kamu için teknoloji kullanımı ve yıkıcı giris¸imler ekosistemi odağında derinlemesine ele alacak.

Customer Impact Agenda kitabının yazarı olan müs¸teri deneyimi gurusu Phil Winters, Nokia Bell Labs Social Dynamics grup lideri Daniele Quercia, Tüsiad Bas¸kanı Erol Bilecik, Limak Holding Yönetim Kurulu Üyesi Ebru Özdemir, Nurol Holding Yönetim Kurulu Üyesi Oğuzhan Çarmıklı ve General Electric Türkiye Yönetim Kurulu Bas¸kanı Canan Özsoy gibi is¸ dünyasının önde gelen liderleri, geleneksel is¸ modellerinin dönüs¸ümü ve Türkiye'nin dijital dönüs¸üm yolculuğu üzerine değerlendirmelerde bulunacak.

Zirve kapsamında, Kalkınma Bakanlığı I·ktisadi Sektörler Genel Müdür Vekili Cem Galip Özenen, SGK Bilgi I·s¸lem Daire Bas¸kanı Dr. Yenal Arslan ve Kamu Bilis¸imcileri Derneği Bas¸kanı Doç. Dr. I·zzet Gökhan Özbilgin kamu için yenilikçi teknoloji çözümleri sağlamak üzere yapılan çalıs¸maları anlatacak.

Fujitsu Platin Sponsorluğu'nda gerçekles¸ecek zirvenin Altın Sponsor'ları Oracle ve IBM. Bilgi Teknolojileri ve I·letis¸im Kurumu Bas¸kanlığı'nın destekleriyle gerçekles¸ecek zirve kamu, is¸ ve teknoloji dünyalarını bir araya getirecek.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play