Türkiye'nin İlk YouTube Yarışması Başlıyor!

Max'ın YouTube iş birliğiyle düzenlediği Türkiye'nin ilk YouTube yarışması Max YouTube Star'a başvurular 31 Mayıs'a kadar devam ediyor.

Max YouTube Star yarışması başlıyor!

Hem eğlenceli hem de öğretici içeriklerle çocukların gelişimlerine katkı sağlayan Max, YouTube işbirliğiyle düzenlediği Türkiye'nin ilk YouTube Star yarışması "Max YouTube Star"ın bu yıl ikincisi gerçekleştiriyor. Çocukları internetin ilham veren dünyasını keşfetmeye ve kendilerini geliştirmeye davet eden Max YouTube Star'a başvurular 31 Mayıs'a kadar devam ediyor. Yarışmaya başvurmak isteyenler çocukların konu sınırlaması olmadan çektikleri, kendi hayal güçlerini yansıtan videoları YouTube'a yükledikten sonra www.aslanmax.com/maxyoutubestar adresindeki başvuru formunu doldurmaları yeterli oluyor.

8-17 yaş arası bütün çocukların katılarak yaratıcılıklarını herkese duyurabilecekleri yarışmaya yarı final ve final şeklinde iki aşamalı gerçekleşiyor. Başvuruların sona ermesinin ardından belirlenen 18 finalist, yarışmanın jürisinde yer alan ünlü vlogger'lar Buğra Kazancı (Minecraft Evi), Furkan Yaman, Elif Yalçın ve Sena Özdemir(Moda Benim Hayatım) koçluğunda üç takıma ayrılıyor. Finalistler her hafta farklı konularda videolar çekerek bunları YouTube'a yükleyecek. 14 Temmuz'a kadar her takımdan videoları en çok izlenen birer kişi yarışmanın kazananı, üç takımın birincileri arasından videoları en çok izlenen ise Max YouTube Star olacak.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost