USB çoklayıcı ve şarj istasyonu bir arada

TP-LINK'in yedi adet USB 3.0 girişi olan USB çoklayıcısının yeni modeli satışa sunuldu.

USB çoklayıcı ve şarj istasyonu bir arada

TP-LINK, USB çoklayıcı ürününün yeni modelini satışa sundu. TP-LINK UH720 model USB çoklayıcı ile çok sayıda farklı cihazı bilgisayara bağlamak mümkün. Üründe 7 adet USB girişinin yanı sıra 2 adet de mobil cihazlar (akıllı telefon, tablet bilgisayar) için şarj amaçlı özel USB girişi yer alıyor.

Günlük hayatta teknolojinin ilerlemesi ile birlikte dijital cihaz kullanımları artıyor. Bununla doğru orantılı olarak bilgisayara bağlanan cihaz sayısı giderek çoğalıyor ve daha fazla adette USB girişine ihtiyaç duyuluyor. TP-LINK'in yeni ürünü bu ihtiyaca çözüm sağlamak üzere geliştirilmiş. Özellikle ofislerde çok işe yarayacak olan UH720, USB bağlantılı çok sayıda teknoloji ürününün kullanıldığı evler için de ideal.

Mouse, yazıcı, taşınabilir disk gibi veri aktarımı gereken her tür cihazı bilgisayara bağlamak için USB bağlantı noktasını çoğaltmayı sağlayan bu ürün, USB 3.0 destekli olduğu için USB 2.0'a oranla 10 kat daha hızlı ve 5Gbps'ye kadar veri aktarımı yapabiliyor. Ayrıca iki özel 2.4A USB girişi sayesinde tüm mobil cihazlar güvenli bir şekilde bilgisayara bağlanabiliyor ve şarj edilebiliyor. Akıllı yongası (chip) sayesinde bağlı cihazları algılayan ürün, çıkış gücünü buna göre ayarlıyor. Bu sayede tüm cihazların en hızlı şekilde şarj edilmesini sağlıyor.

Üzerinde yedi adet USB 3.0 girişi olan UH720 USB çoklayıcı ile aynı anda yedi farklı cihazı bilgisayara bağlamak, veri aktarmak ve şarj etmek mümkün oluyor. Üstelik UH720, çoklu koruma özellikleri sayesinde, hem veri aktarımı, hem şarj sırasında bağlı cihazları potansiyel tehlikelere karşı koruyor.

TP-LINK UH720'in tavsiye edilen fiyatı 77 USD+KDV olarak açıklanıyor.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

Dolar 2,60 iken KDV dahil 235 TL. Cooooook pahali. Ebay'dan 15 $ a kargo dahil alirim ben bunlardan.

Ürün aldım, güzel bir cihaz. Aynı anda bir kaç harddiskle ve usb bellekle çalışmanız gerekiyorsa ihtiyacınız var demektir. Hızı gayet iyi. Şarj portları da başarılı. Dizüstü şarj cihazı gibi bir şarj aleti var. Cihazdan büyük ancak, dizüstü şarj aletlerine göre ortalamanın altında. Şarj aleti yüzünden çok taşıyamayabilirsiniz. Sabit bir yerde kullanmak için ideal. Fiyatı henüz biraz pahalı, çok ihtiyacım olmasaydı almazdım. Fiyatının düşmesini bekleyebilirsiniz.

@25 Nisan 2015 17:34 Ürün fiyatı 170 TL civarı

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost