Victorinox ile çakı ve USB bir arada

Victorinox geleneksel çakılarını teknoloji ile birleştirdi.

Victorinox'tan bir yenilik

Victorinox'un hayatı kolaylaştıran çakılarına bir yenisi daha eklendi. Klasik çakılarına eklenen USB özelliği ile Victorinox, iş hayatında da yardımcınız olacak. Anahtarlık halkası sayesinde cebinizde rahatlıkla taşıyabileceğiniz Victorinox çakıda 8 farklı özellik bir arada bulunuyor.

Anahtarlık halkası, büyük bıçak, cımbız, makas, tırnak törpüsü, tornavida ve tükenmez kalemi aynı anda Victorinox kalitesiyle bulabileceğiniz çakılara eklenen 16 GB ve 32 GB'lık USB'ler dijital ortamdaki işlerinize de kolaylık sağlayacak. 23 MB / s yazma hızı ve 30 MB / s okuma hızı ile belgelerinizi hızlıca taşıyabileceğiniz veya saklayabileceğiniz 2.0 USB belleği bulunan Victorinox çakılar sadece 30 gr ağırlığında.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 9 Yorum

Çok geç alınmış bir opsiyon kararı fakat yerinde! Bence cesaretle yeni modifiye şeyleri de deneme vakti geldi mini PC içine fevkalade entegre edilebilir. Elbette klasik Victorinox, İsviçre Ordusunun olmazsa olmaz donanım malzemesi ve Outdoor severler için pur yani saf ve yalın hali ile de klasik sunulmalıdır. Yeniliğe evet yüze göze bulaştırmadan.

@25 Aralık 2015 19:14 Sana mı soracaklar ne zaman çıkartacaklarını? Yatırım yapmak kolayda o kararı almak zor ve uzun bir süreç. Üretim hakkında bilginiz sıfır sırf tüketim odaklı düşünüyorsunuz!

@26 Aralık 2015 12:39 Pardon üretimden sorumlu sayın Türkiye Distribütörü tabii bana sormayacaklar alanınıza müdahale olmuş, elbette size soracaklar! Bu platformda tüketiciler özgür iradeleri ile hür bir şekilde görüş beyan edebilir yoksa önce sizden izin mi alınması gerekiyor? Ukala yaklaşımınızı esefle kınıyorum. Adını yeni duyduğunuz bu ürünü tam 30 yıldır Avrupa'da kaldım, tanıyorum, müsaade edinde yorum yapayım. İşletmede sevk ve idare, üretim stratejisini sizden öğrenecek değilim!!

@26 Aralık 2015 12:39 Olur mu paşam elbette sana soracaklar! Uluslararası piyasa ve pazar stratejileri araştırması sorumlusunun bu platformda beni takip edeceğini nereden bilecektim, şansım yaver gitmedi bak gördünmü enselendim! Konunun uzmanı olduğunuz için biz diğer yorumcular Cuma siz Robinson tamam sustuk. Sen çal sen söyle sayın Eksper! Yurtdışında İşletme, üretim ve ekonomi ile ilgili 7 yıl eğitim aldım ama bunlar bişey ifade etmez, 7 yaşındaki 70 yaşındakine akıl veriyor ne hallere düştük

@26 Aralık 2015 12:39 Peki sen kimsin böyle üst tondan attığına göre, umarım şirketle bir bağın vardır yoksa yaptığınız nezaketsizlik en hafifinden küstahlıktır. Burası okul mu sizi ne insanların üretim bilgilerinden bunu sormaya ne hakkınız var, otorite misiniz? Lütfen yorumcu görüşlerine bize zıt dahi gelse saygılı olalım. Hayatta her şeyin en iyisini ben bilirim demek hep kaybettirmiştir, karşı görüşede kendini ifade etme şansı tanımalı ve kulak verip dinlemeliyiz!

@26 Aralık 2015 12:39 İnsanları ve bilgilerini küçümsemeyin. Bana sormayacaklar elbette fakat size de sormazlar. İşletme Arge ile yeni yatırım yapacağı zaman binbir faktörü gözden geçirir, Alım gücü, üretimde teknik ve fiziki yatırım, yeni istihdam gerekliliği, kar zarar analizi, klasik ürünü sevenlerin tepkisi, Fix ve Variable giderler vs. vs. Yorumcular olarak planlanan habere konu olan ürünle ilgili minimalist görüş belirtiyoruz. Üretimle ilgili bilgilerimizi de yazarsak küstahlık olmaz mı?

Akıllı isviçre çakısı.:D

Ergen kardeşler, 2008 yılındaki çakı kataloğunda usbli çakı mevcut.. Üretim satış pazarlama falan filan yormayın kendinizi.. Kendi bıçak sektorumuz niye bu kadar geri onu dert edinin

@27 Aralık 2015 13:22 Eyvallah Ergen kardeş! Her manifaktürel üründe bizde olmalıyız diye bir kaide yoktur. Teknoloji kültürü denilen fenomeni küçümsemeyin. Bizde Dünya pazar piyasasına iddialı olabilecek metaları heybemize koyarak fevkalade yer alabiliriz. Yerli malı Türkün malı herkes onu kullanmalı, diyerek çok çürük çarık kullandık paramızı ki büyük emekle zor kazanılıyor, 3-5 milliyetçi hamaset yapan vurguncunun cebine girdi. Kim iyi ise onun ürününü alırım!

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost