Video: S60 Touch kullanıcı arayüzü iş başında

Nokia'nın dokunmatik cepleri için geliştirdiği S60 Touch arayüzü ile ilgili video yayımlandı...

  • Halil Mollaoğlu
Video: S60 Touch kullanıcı arayüzü iş başında

YouTube video portalında yeni S60 Touch arayüzü ile ilgili ilk görüntüler ortaya çıktı.

Video Nokia'nın üzerine çalıştığı yeni kullanıcı arayüzü hakkında bir ön izlenim veriyor. Fakat Symbian S60 Touch arayüzünün pazar olgunluğuna ulaşması biraz daha zaman alacak. Nokia, Dünya Mobil Teknolojiler Kongresinde bu seneni sonunda uygun ürünlerin satışına başlanacağını bildirmişti.

Video: Symbian S60 Touch

S60 Touch demo at MWCS60 Touch demo at MWC
S60 expands the UI offering by Touch UI with tactile feedback to create new type of devices and applications and by UI Accelerator Toolkit to create graphically stunning applications. More info on S60 from

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

iyi ve ucuz bir model çıkarsında bizde keyfimize bakalım

nokia dokunmatik ekranlı modellerde diğer şirketlerin şuan gerisinde kaldı. ama bu zaman kaybını büyük bir ihtimalle iyi modellerle telafi edicektir. s60 zaten kendini kanıtlamış bir yazılım. bunun dokunmatik bir ekranla birleşmesi, piyasada tarafınfan kabul görmesi halinde ve s60 tocuh içinde s60 serisi gibi yazılımlar üretildiği taktirde çok büyük başarı göstereceği kesin.
İstediğiniz kişisel programlarla dokunmatik bir cep telefonu gayet güzel bir duygu oluşturuyor:)

Kullanışlılık açısından getirisi sıfır, ancak hem modern görünüş hem de multitouch dokunmatiklerin tuş takımlarına göre daha esnek ve daha ucuz olması sebebiyle üreticiler yavaş yavaş bunu tercih etmeye başladılar bile.

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play