WhatsApp Artık Her Dosyayı Paylaşmaya İzin Veriyor!

WhatsApp'ın yeni güncellemesi, uygulamanın sinir bozabilen bir kısıtlamasını ortadan kaldırdı! İşte önemli yenilikler...

  • Zeynel A. Öztürk
WhatsApp Artık Her Dosyayı Paylaşmaya İzin Veriyor

WhatsApp yeni güncellemesiyle birlikte dosya paylaşım yeteneklerini iyice geliştirdi. Uygulama artık sadece belirli dosya türlerini değil, her tür dosyayı göndermenize izin veriyor.

WhatsApp'la gönderebileceğiniz dosya türleri konusunda artık herhangi bir kısıtlama söz konusu değil, ancak bir başka kısıtlama var - dosyaların 100MB'tan büyük olmaması gerekiyor. Çoğu kullanıcı WhatsApp'ı mobil bağlantı üzerinden kullandığı için bu kısıtlama büyük bir kesimi etkilemeyebilir.

Güncellemeyle gelen bir başka yenilik sayesinde sadece sözcüklerin üzerine uzun dokunarak sohbetlere kalın, italik ve üstü çizgili metinler gönderebiliyorsunuz. Son olarak uygulamanın hantal fotoğraf paylaşma özelliği de gelişiyor. Artık fotoğrafları küçük bir alanda kaydırmak yerine tüm ekranda görebiliyorsunuz. Gönderdiğiniz birden fazla fotoğraf, galeri görünümünde düzenli bir şekilde görüntüleniyor.

Android ve iOS kullanıcılarına sunulmaya başlanan güncelleme henüz size ulaşmadıysa, birkaç gün beklemeniz gerekebilir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

Doğru olanı yaptılar...

eski kişi listesini getirmesi lazım.

Uygulama tuttukça, çok geniş kullanıcı sayısına ulaştıkça bu tarz iyileştirmeler olmazsa olmazlardan. Benzer yenilikler peşpeşe gelecektir.

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play