WhatsApp grupları artık daha kolay büyüyecek!

WhatsApp'ın yeni beta özelliği, grupların çok daha kolay büyümesine imkan tanıyor!

  • Levent Öztürk
WhatsApp'ın yeni beta özelliği grupları büyütüyor.

WhatsApp'ın Dünya'daki en popüler mesajlaşma uygulamalarından biri olduğu rahatlıkla söylenebilir. Ancak bugüne kadar, grup konuşmalarına kişileri teker teker davet etmeniz gerekmekteydi. Yeni beta ile beraber bu sistem değişiyor ve açık grup bağlantıları ekleniyor.

Eğer WhatsApp üzerinde bir gruba sahipseniz, yeni beta ile beraber insanları konuşmaya bir bağlantı ile çağırabiliyorsunuz. Bu bağlantıyı direkt olarak paylaşabildiğiniz gibi, QR kodu veya NFC etiketi ile de paylaşabiliyorsunuz. Tahmin edilebileceği gibi bu durum da mümkün oldukça fazla insanı gruba çağırmanızı kolaylaştırıyor. Ayrıca daha sonra istediğiniz zaman bu bağlantıyı iptal edebiliyorsunuz ve kimsenin bu bağlantı ile gruba katılmamasını sağlayabiliyorsunuz.

Eğer bu yeni özelliği denemek istiyorsanız, WhatsApp'ın Beta programına katılmanız ve uygulamanın beta sürümünü indirmeniz gerekiyor...

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

Mantıklı olmuş tek tek telefon No isteyerek eklemeksaglikli olmuyor

Kesinlikle çok gerekli bir özellik. En azından milleti izinsiz gruba ekleyip istenmeyen diyaloglarla karşılaşmak yerine, kardeşim grup bu dileyen girsin diyebileceğiz.

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play