WhatsApp Web, artık iPhone'da da var!

WhatsApp'ın bu işlevini bugüne kadar kullanamayan iPhone kullanıcıları, beklediklerine kavuştular!

WhatsApp Web, artık iPhone'da da var!

Yılın başlarında Android ve Chrome'a gelen WhatsApp Web desteği, nihayet iPhone'a da ulaştı. Böylelikle özelliğe uzaktan bakmakla yetinen iPhone sahiplerinin bekleyişi sona ermiş oldu.

WhatsApp Web, mesajlarınıza bilgisayarınızı kullanarak, Chrome web tarayıcısı üzerinden ulaşmanıza izin veriyor. Bir başka deyişle WhatsApp'ı masaüstüne taşıyor. WhatsApp Web, "Apple platform kısıtlamaları" nedeniyle bugüne kadar Android, Windows Phone ve BlackBerry cihazlarıyla kısıtlıydı. Ancak hizmet, artık tüm büyük platformlara açılmış durumda.

iPhone sahibiyseniz, WhatsApp web'i kullanmak için yapmanız gerekenler farklı değil. web.whatsapp.com adresini açın ve QR kodunu telefonunuzdaki WhatsApp uygulamasını kullanarak tarayın.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

app store de whatsapp web dıye uyguluma yok ki nasıl geldi bu ne yazıp ındırcez yardım ?

@20 Ağustos 2015 11:48 update olarak geliyor.

@20 Ağustos 2015 11:48 Whatsapp Web diye farklı bir uygulama indirmeyeceksin zaten, o özellik WhatsApp'ın kendisine eklenecek, WhatsApp'a güncelleme gelmesini bekle.

@20 Ağustos 2015 11:48 uygulamayı aç ayarlarda whatsapp web var.CHIP verdiği linke tıkla telefonundan okut tamamdır.Artık masaüstünden girebilirsin.

bende gerekli bi özellik sanmıştım hiç gelmesede olurmuş

Whatsapp'dan ayarlara giriyorsun ordan web ozelliğinden kod tanımlıyorsun normalde, ama daha whatsapp'a güncelleme gelmedi yapamıyorsun yani

QR kodunu nasıl tarattıracağız ki? Whatsappte böyle bir özellik yok ki ???

Aynısı Windows Phone a olsa nihayet geldi Windows Phonea a da hop goç goloyor zoton derlerdi aq. Windows Phone a ilk çıktığında direk geldi bu. Elmacılar yeni alıyor.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir