WhatsApp'a yeni emojiler eklendi!

Popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp'ın yeni sürümü, yeni emojilerle geldi!

  • Zeynel A. Öztürk
WhatsApp'a yeni emojiler eklendi!

Zengin kullanıcı tabanının keyfini çıkaran WhatsApp, artık tamamen ücretsiz bir sohbet uygulaması. WhatsApp web, sesli görüşmeler, Google Drive'a yedekleme gibi yeniliklerle giderek iyileşen uygulama, şimdi de yeni emojileriyle karşımızda.

WhatsApp'ın yeni sürümünde videolu görüşme işlevini henüz göremiyoruz, ancak görebildiğimiz bir şey var: yeni emoji simgeleri. Yeni simgeler arasında bir patlamış mısır kutusu, dini simgeler, bir kupa, bir "orta parmak işareti" ve çok daha fazlası var.

Yeni emojileri görebilmek için WhatsApp'ı 2.12.441 sürümüne güncellemiş olmanız gerekiyor. Güncelleme henüz bazı kullanıcılara sunulmamış olabilir, bu durumda güncellemenin görünür hale gelmesi için biraz beklemeniz gerekecek. Çok sabırsızlanıyorsanız, APK dosyasını buradan indirebilirsiniz.

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

Sadece Android Çöplüğünde güncelleme olmuştur şimdilik

@11 Şubat 2016 19:47 Evet dediğin gibi ios çöpüne daha gelmemiştir.Bekle 1-2 hafta sonra gelir.

@11 Şubat 2016 19:47 Ne Oldu Canim Cok Zoruna Gitmis!Bir Bardak Su İc!Hazmi Kolaylastirir:)

@11 Şubat 2016 19:47 Windowsta 2 gün önce mi ne güncelleme gelmişti.

@11 Şubat 2016 19:47 asıl çöp dandios ve wp olmasa çoktan güncellenmişlerdi...

1 ay önce eklendi. Yeni bişey değil.sadece çogu kullanıcı ve chip bugünlerde güncelleme almış .Cool market te önceden günceelme veriliyor..Yaşasın Çin Halk Cumhuriyeti ve PLA

Windows Phone'lar bu güncellemeyi geçen hafta aldı :)

bende hem ios hem android var... ios da yeni emojiler vardı zaten. Daha önce gelmişti muhtemelen ama kesin olarak ne zaman geldi bilemiyorum..hatta bu yeni emojilerden birini androidli bir cihaza gönderdiğinizde boş bir konuşma baloncuğu geliyordu..Normalde whatssup da boş konuşma balonu gönderilemiyor.Arkadaş nasıl yapıyorsun bunu diye soruyordu :)

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost