Windows 10 Mobile'dan emulator sızdı!

Windows 10 Mobile'ın final sürümüne çok yakın bir yapısını, doğrudan PC'nizde denemeye ne dersiniz?

  • Zeynel A. Öztürk
Windows 10 Mobile'dan emulator sızdı!

Yapı 10586, Windows 10'un Sonbahar Güncellemesi için final yapı anlamına geliyorsa, aynı yapı henüz yayınlanmayan Windows 10 Mobile'ın da final yapısı olabilir. İnternette yeni ortaya çıkan Windows 10 Mobile yapı 10586, mobil işletim sisteminin son halini görme şansı sunuyor.

Yapı 10586 henüz Insider'lara sunulmamış olsa da bazı Twitter kullanıcıları, onun PC emluator'ünü internete sızdırdı. Emulator, yapıyı PC'nizde denemenize, işletim sisteminin son halini yayınlanmadan önce görmenize olanak tanıyor.

Yeni yapı, "Hızlı" kanalındaki kullanıcılara en son sunulan yapı 10581'in üzerine yeni bir işlev ekliyor gibi görünmüyor. Yapının daha çok son dakika onarımlarına ve optimizasyonlarına odaklanıyor olması muhtemel.

Bir Microsoft yetkilisi, Windows 10 Mobile'ın Aralık ayında yayınlanacağını söylemişti. Elbette Insider programına katılanlar, RTM yapısını daha önce test etme şansı yakalayabilirler.

Okuyucu Yorumları

Toplam 9 Yorum

Windows mobile çok geride kaldı. Android aldı başını gitti. Bir çok sıkıntılarından kurtuldu. Su an 6 surumu ile sikintisiz. İos zaten başlı başına efsane.

@12 Kasım 2015 13:13 Efsane ancak kullanıcısının sabrını zorlamaya başladı yavaştan

ios 9 ilk çıktığında baya hata varıd 3 ayda sunacaksan neden beta yapıyorsun dimi microsoft windows 10 u hatasız çıkarmak istiyor çıkardıktan sonra 10.1 10.2 10.3 diye güncelleme vermek istemiyoranladın android gelişmiş olaiblir ama hala açık kaynak kodlu benm için olmaz ben win 10 mobile 10581 deyim gayet iyi durumda şuan

mükemmel artık telefonlarda bilgisayar gibi işlem görebileceğiz.

Ya şimdi bu Windows 10 Mobile da iyice yılan hikayesine döndü. Önce Windows 10 Desktop ile beraber çıkacak denildi. Sonra ertelendi, Ekim'de çıkacak denildi. Yine ertelendi, Kasım'da çıkacak denildi. Şimdi bu haberde de Aralık'ta çıkacak deniliyor. Oho hooo.. Lumia 950 için girin bakın, Amazon Almanya ya. Avrupa için 12 Aralık ta çıkıyor gözüküyor bu telefon. İlginçtir, Amazon Amerika da satışta gözükmüyor telefon. Acaba Microsoft Windows 10 la gelmeyecek olan 950 versiyonunu bize mi kakalıyor?

insider üyesi olun beklemeyin.

Microsoftun çok yol alması lazım... Kendisine ait uygulamalar bile bu kadar kötüyken, ürettiği işletim sistemini kullanmak mantıklı değil.

Yıllarca android kullandım,apple a içim ısınmadı hiç.apple telefonları bana itici geliyor,hele enson 4s in durduk yere wifisi bozulupta,şarjıda yarımgün gitmeye başlayınca yeter dedim artık.yeni telefon arayışına girdim,android den resmen midem bulandı,3 gb ramlı telefonda ram temizlemek nedir ya,on uygulama yukle android bir süre sonra sapıtıyor,şarj desen oda hep sıkıntı,wp a geçtim,640xl çok memnunum,şarjı çok iyi,kullandığım tüm uygulama ve tüm gameloft oyunları var.

Yıllardır,Windowsdan başka bir işletim sistemi kullanmadım ve memnunum,yıllardır xbox360 kullanıcısıyım memnunum,bunları düşünerek winphona geçtim doğru karar vermişim,şimdi pc,xbox,telefon hepsi Microsoft,aralarındaki bağlantıda süper.

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play