Windows 10 Yapı 16299, Slow Ring'de

Windows 10'un 16299 numaralı yapısı, bir aşamadan daha geçti ve Fall Creators Update gerçeğe biraz daha yaklaştı!

  • Zeynel A. Öztürk
Windows 10 Yapı 16299, Slow Ring'de

Windows 10 Fall Creators Update'in yayınlanmasına artık iki haftadan kısa bir süre kaldı. Bu yüzden Microsoft, artık final sürüm için hazırlanıyor. Birkaç gün önce Fast ring için yayınlanan 16299.15'in RTM sürümü olduğuna inanılıyor.

Geçtiğimiz günlerde yayınlanan bu yapı, şimdi ise Slow ring'i kullananlar için indirmeye sunuldu. Yapı içerisinde önemli herhangi bir değişiklik ve hatta onarım bile bulunmuyor. Microsoft, yapı için toplu güncelleştirmeleri test ettiğini söylüyor - bunun en az ayda bir kez yapılması gerekiyor.

Fall Creators Update çok yakın olduğundan 16299'un Release Preview ring'e gelmesi çok uzun sürmeyecek. Bu kanal, herkese ayrılacak yapıları test etmek üzere ayrılmış bulunuyor. Insider olmak ve ön izleme yapılarını denemek isteyenler, Ayarlar > Güvenlik ve Güncelleştirme > Windows Insider yolunu izleyebilirler.

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

Tıkır tıkır işleyen bilgisayarımı ahan da yenisi geldi diye sistemde olası bozulmaları ve dengesizlikleri riske atacak kadar sabırsızlıkla bekliyorum. Son kullanıcılar adına devrimsel bişeyler hiç olmadı! Cortana halen bize niye yok bu Türkiye distribütörü ne halt eder tüm gün çok merak ediyorum.

@07 Ekim 2017 09:34 Türkiye piyasasında ne verirseniz onu "şikayet etmeden" aldıklarını çok iyi bildikleri için pek de dert etmiyorlardır burayı.

Sen de yorum yaz

Turhost