Windows 10'un Xbox bombası güncellendi!

Windows 10 ile birlikte gelecek olan Xbox uygulamasının detayları tamamen ortaya çıktı!

Windows 10'un Xbox bombası güncellendi!

Xbox One oyunlarını Windows 10 yüklü bilgisayarınıza aktarmanızı sağlayan Windows 10 Xbox uygulaması hakkında haberler gelmeye devam ediyor. Son olarak Major Nelson (diğer adıyla Microsoft'tan Larry Hryb) Windows 10 Xbox uygulaması için bir dizi yeni özellik açıkladı:

My Games: Windows Store üzerinden yüklenen tüm oyunlar bu listede görünecek. Koleksiyonunuza PC'nizden manuel olarak oyun ekleyebileceksiniz.

Game hubs: Artık game hub üzerinde lokal bilgisayarınızdan oyun başlatabilir, Windows Store'dan oyun hakkında detayları görebilir ve platform üzerindeki diğer insanların oyun aktivitelerini kolayca takip edebilirsiniz. Ayrıca konsol üzerinden stream edip oynadığınız oyunlar bu bölüm altında yer alacak.

Share with your friends: Oyunlardaki aktivite ve başarılarınızı bu bölüm altından paylaşabilirsiniz.

Xbox avatars: Avatars uygulamasının ismi Xbox Avatars olarak değiştirildi. İkonlar ve genel görünüm güncellenerek final tasarıma ulaşıldı. Fotoğraf çekme özelliği ile artık kendi fotoğraflarınızı avatar olarak kullanabileceksiniz.

Tüm bu özellikleri, yayınlanan son yapıda deneyebilirsiniz. Ancak sorunsuz bir deneyim için, 29 Temmuz'da yayınlanacak final sürümü beklemenizde yarar var...

Onur Seven

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

Valve'ın başı ağrıyacak böyle giderse.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost