Windows logosu değişiyor mu?

Yıllardır hiç değişmeyen Windows logosu, Windows 8 ile değişebilir... İşte yeni logo!

Windows logosu değişiyor mu?

Hüseyin Cem Köylü

Uzun süredir Windows kullananlar, logosunun çok büyük değişiklik geçirmediğini fark etmişlerdir. Fakat bu durum Windows 8 Kullanıcı Önizlemesi'yle değişiyor ve Microsoft yepyeni bir logoyla karşımıza çıkıyor - olabilir...

Çeşitli kaynaklardan bu konuda haberler almıştık, fakat CNBeta'nın yayınladığı fotoğraflar gerçekten etkileyici. CNBeta'ya göre, yeni logo "charm bar"lardan birinde eski logonun yerine geçecek. Orijinal ekran görüntüsü (yandaki resim) Windows 8'in bilinmeyen bir yapısından alıntı. Açılış ekranından da bir görüntü var ama oradaki logo eskisiyle benzer bir logo. Bu da kafaları karıştıran bir durum.

Henüz bu yeni logo resmi olarak onaylanmadı ve bugüne kadarki Windows 8 yapılarında bu logoya rastlamadık. CNBeta'nın sitesindeki bu resimler Photoshop ürünü de olabilir. Fakat sitenin sunduğu resimler tatmin edici.

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

windows 8 cıktığında ya vista gibi olur yada windows 7 den daha çok tutulur bence adamlar herşeyi değiştiriyorlar

çok kötü amatörce.

Allah için bu olmasın. Ne o pimapen gibi...

photoshopla vektörel çizim yapamzsın ve oradaki vektrel çziimdir eğer gerçek değilse indir illlistrator,inkscape,corel çiz çizebildiğin kadar

Eskisinin daha moderni bir logo daha iyi olur bence. Eskisinden kopmayan ama yenilikçi bir logo. Bunu beğenmedim.

Vallaa yeni logo çok kötü görünüyor.MS şu anki logosunu değiştirip böyle bir logo falan çıkartırsa Microsoft a yazık olur.Şimdikii varsayılan logosu bence çok güzel.

Sahtedir böyle bir şey olmaz. Çok sıradan gözüküyor.

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play