WiSpotter artık Sabiha Gökçen Havalimanı'nda!

DorukNet, kablosuz internet bağlantısını artık bu önemli yapıda da hizmete sunuyor!

Wi-Fi internet oraya da girdi

Türkiye'de internet servislerini veren ilk şirket olan DorukNet, kurumlara yönelik katma değerli internet ve internet tabanlı özel iletişim çözümleri sunmaya devam ediyor. İnternet teknolojilerinin gelişiminin, ülkemizde ki en önemli destekçileri arasında yer alan DorukNet, WiSpotter Kablosuz İnternet Erişim hizmeti ile birçok restaurant, cafe, otel gibi muhtelif mekanlarda hızlı ve kesintisiz internet erişim hizmetini sunmakta.

Hızlı ve kesintisiz internet hizmeti şimdi Sabiha Gökçen Havalimanı'nda

DorukNet ve İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı arasında gerçekleşen iş birlikteliği ile havalimanı genelindeki tüm Kablosuz İnternet Erişim hizmeti, DorukNet tarafından sunulmaya başlandı.

WiSpotter Kablosuz İnternet Erişim hizmeti ile Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı'nda internete bağlanmak artık çok daha kolay ve hızlı. Kesintisiz internet keyfini yaşamak isteyen Sabiha Gökçen Havalimanı yolcuları, havalimanında bulunan DorukNet internet satış kiosklarından ya da dizüstü tablet, bilgisayar veya cep telefonu ile internet paketi satın alabilir ve hızlı bir şekilde internet kullanıma geçebilirler.

WiSpotter hizmeti hakkında daha detaylı bilgiyi www.wispotter.com adresinden edinmek mümkün.

Okuyucu Yorumları