XOO Belt: Hem kemer; hem şarj cihazı!

Şarj canavarı cep telefonunuzu şarj etmek için birgün bunu yapacağınız hiç aklınıza gelir miydi?

XOO Belt: Hem kemer; hem şarj cihazı!

Modern telefonların en büyük sorunu, pil ömürlerinin bizler için asla yeterli olmaması. Bu yüzden de, üretim için fon toplamak amacıyla Indiegogo'da görücüye çıkan XOO Belt (XOO Kemer) projesi tam anlamıyla bir hayat kurtarıcı olabilir. Bu kemerle yapmanız gereken tek şey, cebinizdeki telefonu kemerinize bağlamak ve şarj olmasını beklemek.

Zekice bir tasarım ile, bataryanın tamamı kemer tokasına gizlenmiş durumda. Yani kemer kordonunu istediğiniz gibi değiştirip bataryayı koruyabiliyorsunuz. Ayrıca bu üründe gizli olan batarya 2100mAh, yani ihtiyacınız olduğu zaman istediğiniz enerjiyi size vermek için oldukça yeterli.

Piyasaya çıkış tarihi önümüzdeki temmuz ayı olarak açıklanan bu kemerin şu anda gözüken tek kötü özelliği 125 dolarlık fiyat etiketine sahip olması. 

Haber yayına hazırlanırken, toplanması gereken 50.000 dolarlık bağışın 33.000 doları tamamlanmış durumdaydı ve görünüşe göre kemer, hayata geçmek için yeterli başışı toplamayı başaracak.

Levent Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

he bi patlasın orda bağırsak ciğer ne varsa yola..

milletten bağış toplayıp bu kemeri yaparlar bağış veren bi tane istese 125 dolar para isterler hediye etmezler!

Patladığını düşünemiyorum, orjinalı patlamaz belki yada düşük olasılık ama piyasaya sürülürse köprü alti imalatı çakmalarıda piyasada kol gezecek :) Canlı bomba olmaya hazır olun :)

Yakında don içine de batarya koyarlar.. :/ çok gereksiz bir ürün. burda satışa sunulsa 300 tl ye yakın bir fiyata satılır. Kemer dediğin en fazla 15-20 tl olur, yanıma 1 tane orjinal yedek batarya alırım daha iyi...

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir