Xperia Z4, MWC 2015'e yetişmeyebilir

Bu haber, Sony'nin yağmur gibi amiral gemisi cep çıkarmasına alışanları biraz şaşırtabilir...

  • Ercan Uğurlu
Xperia Z4, MWC 2015'e yetişmeyebilir

Mart başında Barselona'da düzenlenecek olan Mobil Dünya Kongresi yaklaşıyor, yaklaştıkça heyecan da artıyor. Zira MWC 2015'in ünlü cep telefonu üreticileri için bir yıldızlar geçidi olması bekleniyor. Ancak gelen son haberlere göre Sony, bu yıldızlar arasında yer almayabilir. Evet, Xperia Z4'ün ertelenmesi gündemde...

Bu ay başında Las Vegas'ta düzenlenen CES 2015 fuarında kapalı kapılar ardında görücüye çıktığı da iddia edilen Xperia Z4'ün, MWC 2015'te tüketicilere sunulmayacağı iddia ediliyor. Haberin kaynağı ise Xperia ile ilgili tüm gelişmeleri yakından takip eden Xperia Blog. Blog sitesine göre Z4, Barselona'da değil, yaz aylarında tanıtılacak. Elbette bu kesinleştirilmiş bir bilgi değil; Sony tarafından henüz konuyla ilgili bir açıklama yapılmadı. O nedenle Xperia fanları Barselona için nefeslerini tutmayı sürdüreceklerdir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 10 Yorum

Yağmur gibi amiral gemi çıkaran HTC be yavrum. 8 Ayda Desire Eye, E8, M8, M8 Eye Butterfly 2'yi çıkarttılar şimdide M9 geliyor. İlla rakamsal devamlılığı mı olması lazım?

@28 Oca 2015 20:39 burada konu sony ne alaka HaTiCe .

@28 Oca 2015 20:39 HTC markasının amiral gemi serisi M serisidir canım kardeşim. Diğer saydıkların amiral gemi değildir. Aynı şekilde Samsung'da S serisi, Sony'de Z serisidir. Sony diğer markalara göre daha sık amiral gemisi çıkarmaktaydı son birkaç senedir. Z1'den 5 6 ay geçmeden Z2'yi çıkarmalar felan, yeter ki araştır.

Artik koyacak bir ozellik bulamamislardir. :D Selefinde ne ararsan var su anki teknoljiyle. Bi yerleri supurup yemek te pisirse olay bitecek artik. :D

Bi zahmet yetistirmesin

bencede yılda bir amiral çıkarmak doğru bir karar. ve bence en iyi telefonlarda Xperia lardır.

Çıksın artık.

Sony kendi etkinliğini yapacak :-) Özeniyo yada daha özgün olmaya çalışıyo

Bu üst model telefon alan samsungcuları anlamıyorum kaliteli sony varken neyse herkes özgür belkide ben hatalıyımdır

@29 Oca 2015 00:38 yakın örnekler ya hani adam haklı

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play