Yeni iOS'ta garip bir sorun!

iOS dendiğinde akla iPhone geliyor olabilir ama iOS 4.3'le ortaya çıkan sorun iPhone'la ilgili değil

iPod Touch'ta grafik sorunu!

Apple yeni iOS güncellemesnii bu ayın başlarındaki kullanıcılarına sundu. Ancak birçok iPod Touch kullanıcısı cihazlarıyla ilgili şikayetlerini Apple'ın teknik destek forumuna bildirmeye başladı.

Engadget'ın haberine göre; iOS 4.3'e geçen kullanıcılar dördüncü nesil iPod Touch'larının grafiklerinde kesilmeler ve titremeler gözlemlemeye başladı. Özellikle cihaz kilitliyken ve ekrana bir bildiri geldiğinde daha çok yaşanan bu sorun birçok kullanıcı tarafından forumlara taşındı.

Kullanıcıların bildirdikleri sorunlarda da değişiklikler gözlemleniyor; bazıları kareleri grafiklerin oluştuğunu söylerken bazıları kayıp simgelerden bahsediyor. Cihazın yaşının sorunla bir ilgisinin olmadığı kanısı forumlarda yaygınken, kullanıcılardan sorunu yaşayan herkesin Apple'la iletişime geçmesi öneriliyor. Sorun ne kadar çok kişi tarafından dile getirilirse Apple'ın çözümü de o kadar kısa sürede gerçekleşecektir.

Gökay Özbudak

Okuyucu Yorumları

Toplam 9 Yorum

ios'ta sorun bitmez ki

Nedir bu Apple kullanıcılarını çektikleri :D

iOS ta Sorun bitmez diyen arkadas hangi sistemi kullanıyor acaba?

bu ne kıskançlık kardeşim anladık kedi ulaşamadığı ciğere mundar derde siz işi abartıyorsunuz ne benim nede çevremdekilerin böyle bi sorunla karşılaştığını görmedim

300 tl lik alete bile kedi ulaşamadığı ciğere diyenler var. haklısın arkadaşım, biz açlık sınırında yaşıyoruz.
adamlar kullanırken bir sorun görüp bildirmişler. niye yalan söylesinler. Yarın Apple bir güncelleme çıkartır, düzeltilir. tabi onlarda senin gibi "biz de kullanıyoruz, hiç böyle bi sorunla karşılaşmadık, yalan söylüyosunuz" demezlerse

oooleeeey benim antika har allahın günü kesik kesik duruyo sinirlerimi zıplatıyo epılcılar anlasın bakim ne çektigimi

ios'ta sorun bitmez kısıtlama bitmez...

Yeter artık ya yeter! Nedir iOS'le alıp veremediğiniz? Bende iPad ve iPod touch var. Hiç birinde de böyle bir sorun yaşamadım. Ayrıca çevremdekiler de yaşamadı. Acaba siz ne kullanıyorsunuz? Android? Biz iOS 5'la 30 sn'de cihazımızı güncelliyoruz. Siz? Siz ise ordan burdan yama, client, patch toplayın. Komiksiniz. Ayrıca, ''iOS'de sorun bitmez.'' diyen arkadaşlar, şu ana kadar sizin yaşadığınız sorunların haddi hesabı yok.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir