Yeni Kripto Para Birimi Borsası Bitexmar Açıldı!

Kullanıcılarına kripto para ticaretinde avantaj sağlayan birçok özelliği bünyesinde barındıran Bitexmar açıldı.

Yeni kripto para birimi borsası Bitexmar açıldı!

Kullanıcılarına kripto para ticaretinde avantaj sağlayan bir çok özelliği bünyesinde barındıran Bitexmar açıldı. Açılışa özel düzenlenen kampanya kapsamında yeni üyeler hem borsanın kendi kripto parası olan BEXM hem de diğer kripto paralar kazanabiliyor.

Farklı dil seçenekleriyle 200'ün üzerinde ülkede kullanılabilen Bitexmar, çok katmanlı güvenlik protokolleri ve soğuk cüzdanlar ile kullanıcılarının dijital varlıklarını siber saldırılara karşı koruyor.  7/24 teknik destek sağlayan borsada hızlı depozit yatırma/çekme, api entegresyonu, SMS ve Google authentication, saniyede milyonlarca işlem yapabilen bir altyapı ve tüm browser ile mobil cihazlara uyumlu çalışma özellikleri mevcut.

Bloklanmayan Balans

Bitexmar'ın kullanıcılarına sağladığı avantajlardan bir tanesi bloklanmayan balans. Diğer kripto para borsalarında bulunmayan bir özellik olan bloklanmayan balans ile herhangi bir alım/satım emri verildiğinde emirdeki coin miktarı kullanıcının hesabında bloklanmıyor. Bloklanma yapılmadığı için de aynı balans miktarı ile birden fazla alım/satım emri girilebiliyor. Güncel borsa verilerine göre girilen birden fazla emirden en uygun olanını gerçekleştirdiğinde diğer emirler iptal oluyor ve kullanıcının balansındaki miktar değişiyor. 

Çapraz Emir

Bitexmar, alt koinleri al/sat yapmak isteyen kullanıcıların, kripto paralarını BTC, USDT, LTC ya da ETH'e çevirmelerine gerek olmadan alışveriş imkanı sağlıyor. Kullanıcılar istedikleri kripto parayı, istedikleri başka bir kripto paraya çevirebiliyor. Çapraz emir özelliği ile diğer borsalarda iki kez ödenen işlem ücreti Bitexmar'da bir kere ödenmiş oluyor.

Düzenlenebilir Emir

Kullanıcıların Bitexmar'da verdikleri bir emri düzenlemek için o emri iptal edip yeni bir emir girmeleri gerekmiyor. Bir emir iptal edilmeden değiştirip güncellenebiliyor. Bu işlem emir listesindeki ilgili emrin üstüne tıklanarak yapılabildiği gibi, grafik tablosu üzerinden mouse ile de gerçekleştirilebiliyor.

 Kullanım Kolaylığı

Bitexmar'ın öne çıkan özelliklerinden bir diğeri ise kripto para ticareti yapan kullanıcıların ihtiyaç duyduğu özelliklerin tek ekranda toplanmış olması. Exchange ekranında depozit yatırma, para çekme, balansa bakma, borsadaki tüm kripto paraların güncel fiyatlarını takip etme, alım/satım işlemi yapma, tüm emirleri görebilme gibi işlemler gerçekleştirilebiliyor.

Referans Sistemi

Bitexmar'ı diğer borsalardan ayıran bir diğer özellik ise referans sistemi. Referans programı kullanan diğer tüm borsalarda tek katmanlı bir referans sistemi mevcutken Bitexmar'da 3 katmanlı referans sistemi bulunuyor.

Bitexmar kripto parası BEXM

Bitexmar'ın Ethereum blockchaini üzerinde çalışan ve ERC20 standardını takip eden BEXM isimli kendi kripto parası da mevcut. 1 milyar adet üretilen BEXM'in fiyatı, borsanın açılışına özel yapılan kampanya nedeniyle bir süre 0,01 ABD Dolarına sabitlendi. Kampanya sonunda BEXM fiyatı alım/satım oranına göre değişecek şekilde serbest bırakılacak. 

Kazanç elde etme yöntemleri

1- Üye olunduğunda 10 BEXM.

2- İlk depozit yatırıldığında 100 BEXM.

3- Yapılan her alım/satım işlemi için ödenen işlem ücretinin 1/10'u kadar BEXM.

4- Bitexmar her gün kazancımızın yarısını üyeleriyle paylaşıyor. Kullanıcılar, her gün hesaplarında bulunan BEXM miktarının total BEXM miktarına oranına göre yapılan hesaplamalarla BTC, USDT ve ETH kazanabiliyor.

5- Referans kodla üye olan 1. seviye kullanıcıların yaptığı her işlem için ödedikleri komisyondan 1/10, 2. seviye kullanıcılardan 1/100, 3. seviye kullanıcılardan ise 1/1000 oranında kazanç elde edilebiliyor.  Kazançlar, işlem ücreti alınan coin cinsinden dağıtılıyor.

6- Referans kodla üye olan 1. seviye üyelerin ilk depozit yatırma işleminden 50, 2. seviye üyelerden 25, 3. seviye üyelerden ise 10 BEXM hediye ediliyor.

Daha fazla bilgi için ve üyelik için; www.bitexmar.com

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz